Morske zadeve

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

8. jun 2006 10:53

" Critmum maritimum " - ko boste poležavali na plažah,si mimogrede naberite liste te rastlinice,ki raste na skalovju tik ob morju.Na izgled nič posebnega,iz lastnih izkušenj pa vem navkljub kakšni skeptično izrečeni besedi in mišljenju,da me je rešila operacije slepega črevesa.Ker deluje diuretično,pomaga pri iznosu strupenih tvari iz telesa.Brez obzira na letni čas ga vedno grizljam na sprehodih ob obali in pravijo,če sam verjameš,ti to tudi pomaga.Vem pa,da ga uporabljajo v kozmetiki proti celulitu. Dragi moji znatiželjni kulinariki PROSIM,pustite zaščitene morske prebivalce v svojem okolju in ne uničujte že tako redkih vrst,ki pripomorejo k izgledu lepšega,čistejšega in zdravega morja.Ježki,leščurji,školjke... so naravni filter morja in so značilnost čistega morja - morske kumare sicer niso zaščitene,da pa sploh uspeš zaznati okus jih moraš tudi kar nekaj razrezati,ker pri njih je užiten le majhen delček - trakcu podoben kos bele mase.To delajo predvsem v času dopustov Italijani,ki tako ali tako pojedo vse kar je morskega. Zavedajmo se,da ima vsako živo bitje svoj namen in pripomore k ekološko čistejšemu svetu,dajmo mu to priložnost,da izvrši svojo nalogo. Dragi/a mandelj privošči si raje ribe,škampe,sipe,lignje... iz ribarnice in daj tem redkim zaščitenim morskim organizmom priliko za razvoj. Do 20.leta jej kolikor moreš;do 50.samo toliko koliko moraš,po 50.letu pa jej kar se da malo...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti