Brisanje vseh članov na forumu, da ali ne?

tema je zaklenjena

neznan uporabnik
tema odprta - 19. nov 2001 19:48 | ogledi: 34.775 | odgovori: 8

Spoštovani uporabniki

Sem pred teško odločitvijo, nobena možnost namreč ni najbolj prijetna... Toda dve prijavi na Kulinarični Sloveniji sta odločno preveč in prihaja do velike zmede vsak dan...

Obe prijavi je treba združiti, čeprav bomo posledice "čutili" še nekaj mesecev...

Imam naslednje možnosti:

1. Izbrišem vse člane foruma, kar pomeni, da bodo vsa stara pisma podpisana z "avtor neznan". Vsi, ki ste prijavljeni v KulSlo (tudi anonimno), boste, ko kliknete na ikono za forum, prišli na forum z uporabniškim imenom in geslom iz prijave na Kulinarični Sloveniji. Če pa ste prej pisali v naš forum, ne bo več razvidno, kaj in koliko ste pisali. Tudi starega uporabniškega imena ne boste več imeli! Imeli boste uporabniško ime iz prijave na KulSlo.

2. Vse člane foruma preimenujem iz "ime" v "nekoč-"+ime. Mateja bo tako nekoč-mateja. Na ta način bi lahko videli, kdo je kaj pisal. Uporabniška imena na forumu se namreč morajo sprostiti, ker je denimo Marko na KulSlo nekdo drug kot Marko na forumu. Potrebujemo samo enega uporabnika Marko! Ostalo velja enako kot pod točko 1. Pišete na novo, stara uporabniška imena ne veljajo več.

3. Bin Laden varianta - Izbrišem ves forum, tako člane kot pisma in začnemo "jovo na novo". To bi pomenilo najmanj zmede med uporabniki, ampak tudi izgubljeno vsebino sporočil.

No, ne glede na vse, združitev prijav pomeni, da bo KulSlo prijava "pojedla" prijavo na forumu. Zato če še niste prijavljeni na KulSlo in želite nemoteno sodelovati v forumu, svetujem, da se čimprej prijavite na KulSlo. Če želite imeti isto uporabniško ime, vam svetujem da v prijavi na KulSlo izberete isto ime kot ga imate na forumu (če ni že zasedeno!). Prijave in odjave v forumu NE BO VEČ, v forum boste pisali pod isto prijavo, pod katero pišete mnenja, pošiljate recepte, glredate zvezdice...

Pozdrav

Jernej

Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

19. nov 2001 20:30

Jaz sem za varianto številka ena. Brisanje prispevkov se mi zdi škoda (razen, če vam že primanjkuje prostora), prav tako dvojno vodenje imen. Helena

neznan uporabnik

19. nov 2001 20:38

Škoda bi bilo izbrisati vsa sporočila, pa tudi njihove avtorje. Dejstvo pa je, da je prijavi treba poenotiti. Meni bi se zdelo najboljše to, da bi se prijavil samo na stran (KulSlo), potem pa bi z istim up. imenom vstopal v forum in druge rubrike, ki jih stran ponuja. Po mojem bi bilo dobro, če bi se imena iz foruma prenesla direktno na stran. Tako bi imeli mi člani foruma najmanj dela... Geslo iz foruma bi pač od zdaj bilo geslo strani. Beti Spremenil(a) - Beti dne 19 nov 2001 20:47:12

neznan uporabnik

19. nov 2001 21:36

HG: Ne, prostora nam ne primanjkuje! Beti: He, nisem želel tehnikaliti na tem mestu, ampak enostavno prenašanje ni mogoče. Zakaj? Zato, ker ne morem prenesti uporabnika Beti iz foruma na KulSlo prijavo, ker je morda tam nekdo drug z uporabniškim imenom Beti... V vsakem primeru je treba izbrisati ali eno ali drugo bazo članov... Ker forum prilagajamo na prijavo KulSlo, ki se bo še širila in katere avtorji smo mi (za razliko od foruma, ki je Snitzev) in ne obratno, mora baza KulSlo ostati... Prijava v KulSlo je tudi bolj dodelana kot prijava na forum (e-mail ne more biti napačen itd.), tako da... Vse bolj se nagibam k varianti 2, da boste Beti pač postala "nekoč-Beti", oziroma tako bo pisalo pri starih pismih, ki pa jih ne boste mogli več popravljati, ker bo prijavo vzelo iz KulSlo (oziroma pod katerimkoli uporabniškim imenom ste tam prijavljeni). Pripravljen sem se tudi zelo potruditi in primerjati e-maile vaših prijav ter v primeru, da na KulSlo in forumu najdem enak email (poteni istega uporabnika), pustim oz. preimenujem prijavo v forumu. Ampak to lahko naredim samo v primeru, da dobim spisek oz drugače ugotovim KDO JE KDO, torej povežem uporabnika na KulSlo z uporabnikom na forumu. Tukaj ne sme biti napake, ker bi sicer nekdo drug lahko videl vaše privatne podatke oz. lahko spreminjal vaša sporočila v forumu... Vsi, ki NE ŽELITE, da vas na forumu preimenujem v "nekoč-" ime mi prosim pošljite podatke, kdo ste (uporabniško ime) na forumu in kdo ste na KulSlo... Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

20. nov 2001 8:16

Živjo! Jaz imam na forumu in na KulSlo enako uporabniško ime, geslo in e-mail naslov.

neznan uporabnik

20. nov 2001 9:00

Tudi jaz imam na forumu in KulSlo enako up.ime, e-mail in geslo. Ce pa ze ne gre drugace, sa nagibam k predlogu ena. Lp Spremenil(a) - hana dne 20 nov 2001 09:01:20

neznan uporabnik

20. nov 2001 12:36

Bin Laden je dobra metoda, ker je enostavna, "bum". Ampak, ko si enkrat med "angelcki" ne smes jesti dobrot in tudi imena nimas. Torej je metoda st.1 pogojno sprejemljiva. Tisto "nekoc" je nas bo pa popeljalo med "nesmrtnike". Lep pozdrav vsem Henri

neznan uporabnik

20. nov 2001 12:53

Tudi jaz imam na obeh straneh enako ime in geslo. Morda bo zvenelo butasto - ampak kaj dosti se na vaš posel ne spoznam - kaj pa če forum preprosto zaklenemo na določen datum in ostane tak kot je - nekako read only - mi pa začnemo na novo - z novimi oz. usklajenimi imeni iz prijav na Kul Slo. Vsi načini so nekako komplicirani, ne. Sicer pa, Jernej, tisti, ki smo zainteresirani, se bomo tudi malo potrudili, da bomo lahko še naprej klepetali. LP Tinca

neznan uporabnik

20. nov 2001 12:58

Ista imena boste obdržali vsi, ki 1. STE PRIJAVLJENI V KULSLO 2. Imate isti email v obeh prijavah ali pa mi boste sporočili, da vas identificiram oz. povežem vašo prijavo iz foruma v KulSlo prijavo. Ostali boste na forumu dobili: nekoc + uporabniško ime, vendar bo to le za stare maile. POVZETEK 1. Sem član na forumu in v KulSlo - posledica: Če imate enak email na obeh prijavah, ne boste opazili spremembe, ali pa če mi pišete in poveste obe uporabniški imeni na obeh prijavah tudi ne. 2. Sem član na forumu in nisem član KulSlo - posledica: Vaše uporabniško ime na forumu bo preoblikovano v nekoč-"uporabniško ime" zaradi stari emailov, vendar se pod njim ne boste mogli prijaviti. Ko se boste prijavili v KulSlo, boste prijavljeni tudi na forum. 3. Sem član KulSlo in nisem prijavljen na forum - posledica: Za vas je ni, ko boste prvič prišli na forum, boste tudi član foruma upod imenom, ki ga imate za KulSlo prijavo. 4. Nisem nikjer prijavljen - posledica: Je ni, le ta, da se boste v KulSlo prijavili in boste lahko takoj sodelovali tudi v forumu. Kot vidite, so najbolj "tepeni" tisti, ki niso prijavljeni v KulSlo... Zato vas vabim, da se danes do polnoči prijavite na KulSlo, po možnosti z istim emailom, kot ga imate na forumu. Danes po polnoči bom s strežnika pobral spremembe in pustil vseh 75, ki so na spisku in tiste, ki še bodo, druge pa preimenoval v nekoč-"uporabnik". Majda bo tako nekoč-Majda. Sprememba bo izvršena v trenutku, ko bo računalnik prepoznaval vašo prijavo iz KulSlo. Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti