Sinusi

Esis  

član od: 14.3.2006

sporočila: 67

tema odprta - 30. maj 2006 20:04 | ogledi: 6.825 | odgovori: 20

Zelo me mučijo sinusi.

Ali mogoče katera ve, s čem si naj lajšam težave? Probala sem že vse živo, od parnih kopeli, zeliščnih tabletk, fiziološke,antibiotikov...ampak izboljšanje je le trenutno.

Menda obstaja neki inhalator, vendar ga v lakarnah ni. A mogoče kdo ve kje se to kupi? Dala bi vse kar imam, samo, da pomaga...

Hvala za pomoč in lep dan še naprej!

Esis

mandarinca  

član od: 4.4.2005

sporočila: 128

30. maj 2006 20:14

A si probala Sinupret tablete? Zelo pomagajo. mandarinca

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

30. maj 2006 20:18

Berodual aerosol Vrana

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

30. maj 2006 20:18

Boli, boli, boli, kako boli!!! Tile sinusi so nočna mora - vsaj zame od lanske jeseni dalje! Nisem še našla pametne rešitve (razen da bi zamenjala službo, kar pa ni ravno realna rešitev ), zato bom tudi jaz hvaležna za kake preverjene nasvete! Lp, tjas

Esis  

član od: 14.3.2006

sporočila: 67

30. maj 2006 20:20

Mandarinca, hvala. Probala sem jih. Malo boljše, ko sem pa nehala, pa spet isto. Vrana hvala, kaj pa je to? Esis Sporočilo je spremenil(a) Esis dne 30. maj 2006 20:20:41

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

30. maj 2006 20:33

Esis, malce staromodno, pa vendar - si že probala z gretjem? Daš termofor na čelo, nekje sem pa že videla tudi infra lučke-podobne tistim v kopalnicah, le da so okrogle in manjše. Jez sem sicer (hvala bogu) imela tako terapijo le enkrat, pa je zelo pomagalo-ampak sem grela kar kak teden-po pol ure ali pa tudi več-zvečer v postelji. LP cervus

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

30. maj 2006 21:01

Esis ,če pri nas ni inhalatorja,vprašaj zdravnika,če je možnost,da dobiš recept ali pa vsaj ime aparata pa ti lahko jaz pogledam v Avstriji ali Nemčiji, ter ti ga prinesem. Balu balu

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

31. maj 2006 10:01

Esis, Berodual je inhalator za bronhitis. Vsaj mislim tako. Mene so sinusi, ki so spremljali angine, mučili vse od otroštva. Takrat so me "vzdrževali" na antibiotikih in za nos predpisovali kapljice Otricorten. Teh zadev zdaj verjetno ni več Ko sem odrasla, sem se pa malo posvetovala z osebno zdravnico. Hitro sva opravili tako z anginami, kot s sinusi. Rešitev se je pokazala kar sama od sebe. Namesto, da bi inhalirala skozi usta, sem skozi nos. Je pa kar nekaj časa trajalo, priznam da sem se naučila. Takrat sem dobila Becotide, ki ga je zamenjal Berodual. Če sem kakšne klamfe napisala, se opravičujem... Za pregrevanje pa gotovo drži, da pomaga! V lekarni se dobijo želatinaste vrečke za obkladke, ki jih lahko tudi segrejemo. Vrana

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

31. maj 2006 10:19

Dober reikist ti zrihta sinuse mimogrede. Verjetno se ti bo po terapiji ulilo iz nosa ampak, ko se zadeva ščisti je problem rešen. Poišči pomoč na http://www.maat-center.com/. Mislim, da ti bodo lahko pomagali. lep sončen dan, vanja vanjatajnsek

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

31. maj 2006 10:30

Tudi jaz sem pred leti imela težave z sinusi in mije zdravnica predpisali gretje z infrardečo lučjo. Le te imajo v zdravstvenih domovih. Tako, da mogoče ne bi bilo slabo, da povprašaš osebnega zdravnika kako je s temi lučmi. Meni so jo celo posodili za domov, ker jih imajo več, tako da nisem rabila hoditi v Zdravstveni dom na seanse. Lep sončen dan Petra

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

31. maj 2006 11:16

Infrardeče luči imajo tudi v trgovinah od Sanolaborja... meni jo je prodajalec že ponujal kot najboljšo rešitev za sinuse. Cene so čisto dostopne - okoli pet tisočakov. Mogoče bom pa res poskusila! tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti