Kupim knjigo osnovna kuharija

AKSI  

član od: 14.11.2005

sporočila: 51

25. maj 2006 13:18

Sarica, tudi jaz ti toplo priporočam knjigo KUHARSTVO od DZS, kot ti je že predlagala rimljanka.Jaz jo imam in je res super,tako, da ti ne bo žal. aksi

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

25. maj 2006 20:27

Pri nas doma imajo se eno zanimivo kuharico, namrec Kuharsko knjigo Ade Cerkvenik, ki je izsla pri Mohorjevi - se mi zdi, da fino zdruzuje temeljne zvijace s kaksnimi posebnostmi. To bi zlasti zelo priporocala zacetnikom. Sama kar precej gledam po kuharskih knjigah, pa moram rec, da me novejse v glavnem ne prepricajo, starejse pa z veseljem kupim, kadar jih dobim v kaksnem antikvariatu. Med njimi zlasti priporocam Modri trak, Veliko knjigo o peki, Kuhinje vsega sveta, Znam kuhati (Ginette Mathiot), ze tukaj omenjeno Kuharstvo, sploh pa ni slaba tudi kaksna novejsa izdaja Sodobne kuharice od Andreje Grum. Najboljse od vsega so pa itak razne kulinaricne strani na internetu, s Kulinariko na celu, jasno :)) lp, proxima

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. maj 2006 7:42

Juhu, včeraj sem bila v Vale Novak in odkrila, da so pred kratkim izdali knjigo Zmeraj sestra Vendelina tudi v izdaji z mehkimi platnicami, stane pa 6 tisočakov. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti