vtisi iz 3. srečanja kulinarikov slovenije

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

21. maj 2006 18:44

L E P A H V A L A V S E M! Komaj čakamo naslednjega srečanja! Galja (z možem)

ronex  

član od: 21.5.2006

sporočila: 3

21. maj 2006 19:18

Zdravo, da se predstavim - eni že veste - mož od GALJE , da bo bolj enostavno - ronex Z Galjo sva se imela enkratno na srečanju KulSlo3. Vsa pohvala organizatorjem tudi z moje strani. Srečanje je bilo izredno sproščeno in v lepem prijateljskem ozračju. Tudi nekoliko slabše vreme ni zmotilo prijetne zabave in velikega uspeha KulSlo3. Tukaj pa še midva z Galjo prispevama nekaj posnetkov. http://ronex.moj-album.com/album/3343984/ Posnetki so v foto-albumu na gornjem naslovu. Še enkrat hvala organizatorjem in lep pozdrav vsem članicam in članom, ter prijateljem Kulinarike. (mož od Galje) )) ronex

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

21. maj 2006 19:22

Tudi jaz se moram vsem zahvaliti za nepozabne trenutke, mi je bilo ob 21. uri kar malo hudo, da smo se morali raziti. Zelo sem vesela, da je naše srečanje potekalo na tako kulturni ravni, da se ga ni nihče "nacedil in težil", kar se na takšnih piknikih vse prerado zgodi! Tudi jaz se že prijavljam na 4. srečanje! Ligojna, ti pa kot da si "od foha" (kot je rekel Šugman v filmu Ne joči, Peter) - organizacija je bila na profesionalni ravni! Superca! Še enkrat hvala vsem za prijetno družbo! Aja, manjka mi le gasilska slika udeležencev - pa na naslednjem srečanju! Ligojna, ti že pošiljam naslov na ZP, hvala! Mi je mož danes rekel, če mislimo imeti srečanja vsak mesec, in mi dovolil, da se jih udeležim (v hecu seveda, saj bi se srečanja udeležila, četudi mi ne bi "divilil", ha ha) - sem mu doma pustila nekaj marcipanovih bombončkov in panjev, da se je tudi on lahko spet malo posladkal. Mi je danes celo uspelo slikati par komadov, ki jih še ni pojedel, tako da vam bom lahko posredovala oba recepts s sliko. kača Sporočilo je spremenil(a) kača dne 21. maj 2006 19:29:35

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

21. maj 2006 20:27

hojla .... morem priznat da sem nova na tem vašem naslovu, po ogledu sliikc in vsega ostalega pa em je kar zamikalo da se vam naslednjič tudi sama pridružim .... do takrat pa fantje in dekleta ostanite v cvetju .... pa lp maserka maserka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

21. maj 2006 20:39

kača, meni je pa samo žal da nisem utegnil probati tvojih marcipanovih kroglic. Ko je Alex zaspal v avtu jih ni bilo več Drugič jih spet prinesi Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

21. maj 2006 20:47

No, pa še moj piskrček. Seveda ne morem biti tiho, ko ste mi na tisto veliko kuhalnico, na kateri bi celo lahko odletela kot čarovnica, če bi ne bilo avta, napisali: ....kuhaj, piši kakor hočeš. In zdaj hočem povedati to: kapa dol oziroma globok poklon organizatorjem. Ligojni za pogum,ko je tam nekje februarja prevzela nase iniciativo za srečanje ne njenem terenu, potem pa seveda vsem ostalim iz ekipe, četudi so samo rezali čebulo, kot je skormna Ognjič. Mojstri kotla in žara, pa nepozabna Drotova bovška skuta s kuhanim krompirjem... Naši nick namei s Kulianrike so v soboto dobili tudi stvarno podobo, prav zabavno je bilo,ko smo škilili na kartončke, ki so nam viseli okoli vratu ali kukali ven iz kakega žepa. Toliko prisrčnih stiskov rok in objemov, včasih tudi kakšno presenečenje, ko si imel o kom kakšno povsem drugačno predstavo. In zanimivo: nobenega razočaranja. Edino je bilo pravzaprav tisto, da niso prišči vsi , ki so sicer nameravali, ali tisti, ki morda niso zbrali poguma za srečanje. Skratka, prijetno, sproščeno druženje, za vsakogar se je kaj našlo. Ne vem, kje naj se začnem zahvaljevat za darila in tiste drobne pozornosti, ki ste mi jih namenili, ker sem imela v soboto tojstni dan. Se bom potrudila po zasebni pošti in se zahvalila vsakemu posebej. Kakorkoli: knjiga je že pregledana, rožice in začimbe so na okenski polici, kuhla in kuhinjska rokavica na primernem mestu, čokolada je že načeta, iz enega darila se po dnevni sobi širi prijeten vonj...IN celo tisto sladico sem danes jedla, od nekoga, s katerim bova čez leto dni razbile prve kozarce, kajne, moja krva grupa tam iz Krškega? Pa saj nas je bila včeraj večina tam iste "krvne grupe", kajne? In Siba, mojster ognja in orientacije - jaz sem bila tista mojstrica, ki je na avtocesti MB _ Celje iskala odcep za Šentjernej (!!!!) in ne za Šentjur, kot je pravilno sporočila Aksi. Je dečko v Vranskem celo vprašal, ali se hecamo, ko smo ga me prej vprašale, kako priti do Šentjurja...Pa smo še lepo 30 km nazaj....In ti si klical z Vrhnike, ko smo me bile šele pred Vranskim. In kdo je prišel na piknik prej? Me iz Vranskega kot ti iz Logatca. Skratka, mi smo se na poti iz MB priti Borovnici šli še malo Spoznavajmo svet in domovino, kajne, sopotnice moje? Sicerpa sva s Sibo zmenjena: slikala bove vse kraje, kamor bova kdaj po poti "zalutala", pa bpva menjavla slikice... Skratka, vesela sem vsakega od vas, ki sem ga včeraj na novo spoznala, in tistih seveda, s akterimi se poznamo že z oktobrskega srečanja v MB. In so se z ekipo iz Krškega dogovorimo, kje bo naslednje srečanje, nas bo, upam, še več...Druženje starih in vedno novih prijateljev, kajne? In ko bi vi vedeli, kako je "vžgal" tisti predpasnik....Kuhalnica s podpisi pa je na častnem mestu v kuhinji,jasno! Grem malo gledat slikice, potem pa jutri pošljem še jaz svoje... Lepo se imejte, pa si kaj pišemo te dni, kajne? Ni zime za eskime....Mamamia mamamia

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

21. maj 2006 21:34

Uh, "foušna" sem vam od glave do podplatov, pa seveda vesela, da ste se imeli tako lepo. Kdaj, pravite, bo naslednje srečanje? Aha, čez en mesec-ok, se že pripravljam! LP cervus

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

21. maj 2006 21:45

Kar se tiče foušarije se pridružujem "elaphus". veverica

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

21. maj 2006 22:39

Jernej, velja! Bom pa očitno morala narediti tako, kot sem delala to do sedaj - nekaj jih vedno naredim i brez dodatka alkohola in jih označim, npr. s čokoladnim srčkom - ti so za otroke. Kdo je pa verjel, da bo na srečanju tudi toliko kuharskega podmladka! kača

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

21. maj 2006 22:43

Ma jaz bi tiste z alkoholom Aleks je pa jedel tudi tiste tvoje s kapicami So imele tudi alkohol po mojem. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti