vtisi iz 3. srečanja kulinarikov slovenije

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

21. maj 2006 22:57

Ja, tudi panji so imeli v kremi malo alkohola. Kdaj pa jih je Aleks jedel, pred spanjem? Je mogoče potem bolje spal! kača

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

21. maj 2006 23:05

Ha, ha, dobra debata, ni kaj. Ker sem vedela, da me na piknik ne bo, se prej tudi nisem nič javljala, toda verjemite, da sem bila z mislimi pri vas in sem držala pesti za lepo vreme. Sedaj sem pa poplačana z lepimi vtisi in krasnimi slikami še bolj krasnih dobrot. Njaaaaammmmm! jankica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

21. maj 2006 23:33

Ja panji! To sem tudi jaz probal, Alex je odgriznil in mu je bilo všeč, jaz sem pa ostalo Spal je potem dobro v avtu ja Tisti panji so bili tudi ena A, prve klase Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

22. maj 2006 5:30

"Fajn vas je bilo spoznati drage dikline in pojge ",hvala vsem za vse ,se revanžiramo na srečanju v Prekmurju -lahko je že to naslednje -,samo takrat se bomo probali zmeniti za začetek srečanja kakšno uro dve prej ,jaz sem namreč prišla domov nekaj minut pred polnočjo ,malo zmantrana ,ampak zadovolnja ,da sem vas spoznala .Fejst dikline in pojge ste . Marta

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

22. maj 2006 6:58

aki je napisal/a:
Mi lahko kdo pove katero in čigavo je to čokoladno pecivo ? Hči mi je naročila da se pozanimam. http://www.pecjak.si/slides/IMG_1131.htm Aki
to pa je od Dragičke Vesna Leben

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

22. maj 2006 7:34

Ko prebiram vaša sporočila in gledam slikce, se mi kar milo stori, da se nisem udeležila srečanja. Pa drugič. mimika

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

22. maj 2006 8:01

Naj še jaz povem, da je bilo super! Z možem sva poizkusila peščico stvari, pa sva bila tako napokana, da nisva mogla nič... Najina Zala se je tudi zabavala do konca, domov je prišla utrujen kot le kaj... Takole srečanje bi lahko ponovili vsaj enkrat na leto, kaj pravite? Kača, z možem sva ugotovila, da so tvoje sladice 1A. Še posebej panji... Pa še najini Zali si bila zgleda zelo simpatična... Vsem eno dobro jutro in lepo pozdrav!

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

22. maj 2006 8:19

Anamarija ,vse pohvale za tvoj refošk,še danes so moje brbončice "vzburjene ",samo škoda da sem bila prisiljena ostati samo pri dveh kozarcih ,saj veš, bilo je potrebno priti še v naše lepo Prekmurje ,čeprav se potem še nisem mogla odpovedati kozarčku modre frankinje od KRI... LP VSEM Marta

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

22. maj 2006 8:57

Vidiš, različna vina...jaz sem se na začetku za vino Matjaževega očeta odločil, pa do drugih sploh prišel nisem! Se mi zdi, da smo imeli preslabo označeno vseskupaj...pri vinih tega sploh ni bilo, jasno, naprintani listki niso za v vodo (to je samokritika, saj sem narisal listke le za hrano) Pa še nekaj: jaz sem se recimo držal navodila, da naj bodo tombola darila za jurja...eni se pa niste!(ti, ti, prekmurka ti!) Za v naprej bomo morali še predebatirati, kako bi lahko bolje speljali zadevo, saj ne da je šla v nič dobra in skrbno pripravljena hrana....ampak a je le ni bilo preveč? Sicer pa kapo dol pred vsem entuziazmom in požrtvovalnostjo naših kulinarikov! Bojan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti