Ostali se bomo še pač spoznali, tako dolgo se bomo spoznavali, da se bomo vsi poznali.










riba-ribica
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
Tortica, tu smo vsi na ti in "znanci".... pa če smo se že srečali v živo ali pa ne
- čudo kulinarike pač. V živo pa.... se bomo vsi z veseljem še spoznali 

. Dobrodošla tudi ti
tjas
Tu smo vsi kot ena družina pa če se osebno poznamo ali ne - vsi odvisniki od kulinarike,
lp
zinka
tjas
Kakšno meso bo moralo biti za golaž, ne odločam jaz, Ligojna je šefica. Tajšnega bomo pač skup sklanfal, kok bo šefica rekla.
Sicer pa več kot je različnih žvali noter boljši je.
LP sem Matjaž
| tjas je napisal/a: |
| No, evo, glede na dosedanjo ponudbo se javljam za meso, če je tako uredu. Matjaž, kako meso naj prinesem za golaž - če ga boš že kuhal, si izberi tako, da bo po tvojem navdihu |
Jaz pripeljem domač kruh, iz eko moke zmesem,pa v krušni pečei pečen!
Se bo pa še našla kaka domača salama,in vino,pa nekaj peciva tudi.
s sabo pripeljem še moža,in sestro
ps:če bi kdo želel domačo eko moko,jo lahko pripeljem v pekel,pa domač sir.
bom pa priližila tud eko certifikat kakovosti:
prosim če mi (če bi kdo želel) sporoči na zs!
val
Jaz pripeljem s sabo mojga partnerja.
Prinesem korenčkovo potico,pa kakšno pecivo ,pa tunine zvitke...
Pa veliko dobre volje .
ps:bom pa prosila za lepo vreme,če bo kaj pomagalo.
Jelcy
jelcy
Ligojna, zmenjeno! Hrenovke torej in še kaj žar zadev
tjas
Če 20. maja zaradi slabega vremena odpade...imam prosto šele drugo soboto v juniju
Ognjič
No, jaz se žal za soboto, 20. maja, že odjavljam (zgleda, da sem se malce prehitro prijavila), pa tako kot sem se že veselila. Moja ljuba sestrična namreč tedaj praznuje Abrahama, in mi je to zdaj pač na prvem mestu.
Potihem pa upam, da bo 20. maja slabo vreme, in se bo piknik prestavil, tako da bomo tudi mi lahko prisotni. LP
Anja
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
