Prijavljam se tudi jaz, seboj pripeljem hčerko.
Prinesla bom pa nekaj pijače,pa še kaj bom spekla.
In držim pesti za lepo vreme
miia
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
Vesna sorči.
lahko ježa, žabo ali kačo samo
NE, ker je
in
Vse kar je na meeeee ali beeeee je buc buc. Ovce, koze, kozla ali koštruna in podobnih
žvali ne kuham v golažu, pa če so še tako lepo rejene.
Zajec je pa dobrodošel. Ali bo skoču v kotliček ali pa na roštilček.
LP Matjaž
Če bo srečanje 20.5. pridem, če pa bo zaradi slabega vremena odpadlo, pa ne, ker se 22.5. vračam nazaj na Nl.
S seboj prinesem zelenjavo (malancane, bučke....za na žar) papriko, paradižnik za solato, ter sadje.
Sodček Heinekena in sir edam pa sem že dala Ligojni
v primeru, da me ne bo in se me boste spominjali 





Nena
PS: če je še katera iz MB in nima prevoza, lahko gre z menoj!
Nena-morje
Joj, sedaj sem komaj prebrala, da Ligojna še ne ve, da se NE vračam ta teden nazaj
!
Ligojna, mož ni dobil dopusta...tako da velja tisti datum odhoda, ki sva ga planirala v februarju.
Več lahko izveš v klepetalnici
Nena
Nena-morje
Pridem tudi jaz, najverjetneje s svojim dragim. Imela sem namen prinesti kako slano pito, a glede na to, da je premalo mesa, lahko pač meso prinesem. Ligojna naj mi samo javi, kakšno. Lahko prinesem tudi brezalkoholno pijačo.
Anamarija: sem iz Kopra, za prevoz ni problem!
lp,
Janja
| Nena-morje je napisal/a: |
| Joj, sedaj sem komaj prebrala, da Ligojna še ne ve, da se NE vračam ta teden nazaj |
| Janja je napisal/a: |
| Pridem tudi jaz, najverjetneje s svojim dragim. Imela sem namen prinesti kako slano pito, a glede na to, da je premalo mesa, lahko pač meso prinesem. Ligojna naj mi samo javi, kakšno. Lahko prinesem tudi brezalkoholno pijačo.
Anamarija: sem iz Kopra, za prevoz ni problem! |
| Janja je napisal/a: |
| Pridem tudi jaz, najverjetneje s svojim dragim. Imela sem namen prinesti kako slano pito, a glede na to, da je premalo mesa, lahko pač meso prinesem. Ligojna naj mi samo javi, kakšno. Lahko prinesem tudi brezalkoholno pijačo.
Anamarija: sem iz Kopra, za prevoz ni problem! |
Tudi jaz bom prinesla še kaj za na roštilj, zdaj ki imam prevoz, ni problema.
Ne vem če ste morda za kakšne čevapčiče, kotlelte ali kaj takega ?
lep pozdrav vsem.
A, ja Bernarda jaz že molim
Hola!
Tudi jaz pridem! S seboj pripeljem sina, če ga bom uspela odklopiti od kompjuterja, pa partnerja. Tam zgoraj nas bodo pa že uslišali, ne? Saj tako moledujemo za lepo vreme, da bi se še kamen zjokal

Se vidimo!
Vrana
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
