Predjed imamo, glavno jed imamo, za pit imamo, kaj čmo več od življenja?
Prinesem še kruh, morda tudi sir, bomo videli no.
lp
Pa tudi sladice imamo.
Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 28. apr 2006 09:39:32
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
| jernej je napisal/a: |
| Ja punce, kar spomnite si kaj fajnega in pišite, pa bomo zbirali in ali na prvo stran v prvo sporočilo... Če boste vse čakale, kaj bo manjkalo... bo vse manjkalo |
Anamarija od kod si?
Bernarda
Prijavljam sebe in tamalo Ano (+ moža, če bo doma). Prinesem hlebec ajdovega kruha z orehi in kekse. Veri, Tebi prinesem 2 škatli okroglih oblatov.
Komaj že čakam, da vas spoznam.
LP, Anja
P.S. Tudi jaz nisem za deževni piknik.
jaz prijavljam sebe , kuharco 37, (mogoče mojo mami sam še ni ziher a bi rada šla al jo je sram )kaj bom pa prinesla pa še sporočim
Dajte dekleta, še kaj konkretne hrane prinesite
Sem mislil, da komaj čakate, da kaj pripravite dobrega
PS - Ne me preresno jemati, a malo vas moram sprovocirati, sicer bomo imeli le vino, kruh in piškote
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije| terlikar 1 je napisal/a: |
| Anamarija od kod si? Bernarda |
Ma če ne bo druge te tudi jaz lahko na Kozini poberem.Sicer pa jaz štartam iz Ajdovščine-preko Razdrtega.
Bernarda
| jernej je napisal/a: |
Dajte dekleta, še kaj konkretne hrane prinesite Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
