Vsem udeležencem srečanja lep pozdrav in obilo užitkov pri druženju.
Lep sončen pozdrav 








zinka
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
Vsem, ki se boste jutri udeležili srečanja želim lepo vreme, dobre hrane vam itak ne bo manjkalo, dobre družbe pa še manj. Vsi, ki vas beremo in spremljamo, pa se že veselimo poročanja. Enkrat bom pa tudi jaz mogoče našla čas in pogum, da se vam pridružim.
Lepo se imejte in lep pozdrav vsem!
Palma
Dragi moji, v Mariboru dežuje!!!!!!!!!!!!! Ponoči je začelo in se vleče čez ves dan! Kakšno vreme imate v Ljubljani in seveda v Peklu?
Ne mi rečt, da tudi tam dežuje!!!!!!!!!
Galja
Nisem dobila dobrih bučk 
Kaj lahko pridem tudi brez bučkinega zavitka?
Res mi je zelo žal, ne vem, lahko pripravim kaj drugega.
lp Anamarija
Mi imamo lepo vreme v Ljubljani.
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije Anamarija, sicer jaz nisem šefica, ampak vseeno mislim, da bo hrane več kot dovolj. Ne skrbi toliko- saj ne bodo (upam
) vsakega pod roke gledali, kaj je prinesel in kaj ne. Važno, da ne prideš praznih rok.
Lep dan vam želim 
Važno da ne prideš brez glave 
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije Kaj pa če prinesem paradajz pa mlado čebulo pa kis, olje sol. poper, pa naredim paradižnikovo solato?
Za enkrat imam še glavo,samo bojim se, da ne za dolgo časa, kajti sem vedno bolj zmedena.
Glejte, da pridem tudi če dežuje, vse sem pripravila tudi darilca,celo sadike rožmarina sem zavila , hi, hi. hi, hecam se, saj lahko malo ne?
LP Anamarija
A vas kaj vreme skrbi... mene zelo. Močno upam, da nam bo nebo naklonjeno.
Lep dan vam želim 
Ne toliko skrbet okrog vremena, pri nas v Novem Polju sije sonce (LJ), na zahodnem obzorju pa tudi ni nič drastičnega 

Če bo kakšna kaplja padla, bomo pa eno veliko marelo naredili, za otročke si pa lahko kakšen šotorček omislimo za ta čas. Otroških pesmic poznamo dovolj (kar poglejte v forum), tako da sploh ne vidim problema...
Kar se ognja tiče v primeru dežja, bo pa Matjaž po zvezah kuril, saj v Peklu bi pa ja moral biti kakšen 

Pa hvala vsem, ki vas ne bo, za vse prijazne želje
Bomo mislili na vas....
Pozdravček!
Vrana
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
