Primotren je samo na recept.
http://www.zdravila.net/main.phtml
Julija
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
Sem se že pozanimala pri svoji doktorci!!!
Loni Makaroni 
| kristy je napisal/a: |
| Ja, Rozanec. Saj jaz bom prišla - kozarec lahko tudi v levi roki držim - he,he Tina |
| Julya je napisal/a: |
| Primotren je samo na recept. http://www.zdravila.net/main.phtml Julija |
Potem imaš pa srečo.
Nisem imela slabih misli, anamarija1.

Julija
Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 19. maj 2006 09:52:55
Dolores ne sekiri se za WC.
Po slikah sodeč je dost grmovja tam okoli.
ŠE 26 UR
LP Matjaž
| Julya je napisal/a: |
| Potem imaš pa srečo. Nisem imela slabih misli, anamarija1. |
Primotren se dobi samo na recept, sem poklicala v lekarno. Pa se grem v ambulanto kazat, ker ne pomagajo ne čajčki, ne brusnice...
Loni Makaroni 
Loni, sem ti pisla na zasebno pošto. mamamia
mamamia
Ligojna...ne se stresirat, da res ne zboliš!
Jaz sem en velikanski napis SREČANJE, itd... naredil, na eno (bivšo) rjuho.
Pa študiram sledeče: bom moral po drevesih plezat, da to pritrdim ali bom lahko v gozdu odsekal dve prekli? Tolk da vem, ker sicer jih s seboj pripeljem.
Se pa v dogovoru z Jernejem prikažem na prizorišču kakšne pol ure pred dogovorjeno uro.
LP
Bojan
BojanKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
