Lepo, da sem zvedela, da je tam potok, me je že skrbelo. Če ga ne bi bilo, bi nekaj manjkalo.
Lp iz Mb
riba-ribica
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
Če le ne bom pozabila, bom vzela s seboj hladilno torbo, ki se polni v avtomobilu. Če ne drugače, mo bo prišla prav pri odhodu, ko bo potrebno pospraviti višek dobrot

Pepričana sem, da bom lahko domov prinesla nekaj tudi za našega psa 
. Mož si bo pač moral sam kaj priskrbeti za kosilo in večerjo, če se nam že noče pridružiti. Pravi, da si bo raje na Veliki planini ogledoval "srnice" na dveh nogah. Pa si jih bo res samo ogledoval 

kača
Živjo Kača.
Tole pa ni zafrkancijacija ampak čisto resno.
Za tvojga kužeka se pa javi pri meni. Če ne bo kaj drugega, dobiš kosti od govedine ki se bodo kuhale v juhi za zalivanje golaža. Te ne bodo začinjene in papricirane.
Posebaj bomo pripravili eno vedro v katerega bomo lahko metali kosti, da si jih bo lahko vsak za svojega psa vzel. Jaz imam v ta namen (to me je naučila že naša pokojna Dina - dalmatinka) s sabo na pikniku plastičen ajmarček od gorčice 2,5 kg s pokrovom, da kakšen ostanek prinesem naši Gaji.
LP Vsem
Matjaž
A ste vidli fotke poti in samega prostora za srečanje? Tale pekel je pa eden lepših, kar sem jih (jih bom) kdaj videla!
Blanchy
| Blanchy je napisal/a: |
| A ste vidli fotke poti in samega prostora za srečanje? Tale pekel je pa eden lepših, kar sem jih (jih bom) kdaj videla! |
Pri takih slikcah lahko samo vzklikneš: Hudooo!
Upam, da tisti drugi pekel tudi tako izgleda, da mi ne bo hudega, ker so mi namenili prostor tam..
Tina
| kristy je napisal/a: |
| Pri takih slikcah lahko samo vzklikneš: Hudooo! Upam, da tisti drugi pekel tudi tako izgleda, da mi ne bo hudega, ker so mi namenili prostor tam.. Tina |
Lahko imamo naslednje srečanje s hišnimi oz. obhišnimi ljubljenčki, ker predvidevam, da vaš pes ne živi v hiši.
riba-ribica
Naš pes, riba-ribica, živi na velikem vrtu ob hiši, ampak glede na njegov radius gibanja bi mu zadostoval en cel kvadratni meter...Mamamia
mamamia
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
