3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet

tema je zaklenjena

miia  

član od: 21.12.2005

sporočila: 791

1. maj 2006 9:33

Prijavljam se tudi jaz, seboj pripeljem hčerko. Prinesla bom pa nekaj pijače,pa še kaj bom spekla. In držim pesti za lepo vreme miia

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

1. maj 2006 10:13

Vesna sorči. lahko ježa, žabo ali kačo samo NE, ker je in Vse kar je na meeeee ali beeeee je buc buc. Ovce, koze, kozla ali koštruna in podobnihžvali ne kuham v golažu, pa če so še tako lepo rejene. Zajec je pa dobrodošel. Ali bo skoču v kotliček ali pa na roštilček. LP Matjaž

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

1. maj 2006 10:14

Če bo srečanje 20.5. pridem, če pa bo zaradi slabega vremena odpadlo, pa ne, ker se 22.5. vračam nazaj na Nl. S seboj prinesem zelenjavo (malancane, bučke....za na žar) papriko, paradižnik za solato, ter sadje. Sodček Heinekena in sir edam pa sem že dala Ligojni v primeru, da me ne bo in se me boste spominjali Nena PS: če je še katera iz MB in nima prevoza, lahko gre z menoj! Nena-morje

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

1. maj 2006 10:19

Joj, sedaj sem komaj prebrala, da Ligojna še ne ve, da se NE vračam ta teden nazaj! Ligojna, mož ni dobil dopusta...tako da velja tisti datum odhoda, ki sva ga planirala v februarju. Več lahko izveš v klepetalnici Nena Nena-morje

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

1. maj 2006 11:01

Pridem tudi jaz, najverjetneje s svojim dragim. Imela sem namen prinesti kako slano pito, a glede na to, da je premalo mesa, lahko pač meso prinesem. Ligojna naj mi samo javi, kakšno. Lahko prinesem tudi brezalkoholno pijačo. Anamarija: sem iz Kopra, za prevoz ni problem! lp, Janja

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

1. maj 2006 14:21

Nena-morje je napisal/a:
Joj, sedaj sem komaj prebrala, da Ligojna še ne ve, da se NE vračam ta teden nazaj! Ligojna, mož ni dobil dopusta...tako da velja tisti datum odhoda, ki sva ga planirala v februarju. Več lahko izveš v klepetalnici Nena Nena-morje
Ja Nena,to je pa krasna novica.Juhuhu,sem zelo vesela da prideš. Vesna Leben

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

1. maj 2006 14:27

Janja je napisal/a:
Pridem tudi jaz, najverjetneje s svojim dragim. Imela sem namen prinesti kako slano pito, a glede na to, da je premalo mesa, lahko pač meso prinesem. Ligojna naj mi samo javi, kakšno. Lahko prinesem tudi brezalkoholno pijačo. Anamarija: sem iz Kopra, za prevoz ni problem! lp, Janja
Lahko prineseš meso za na žar,malo mešano.Tudi pito nam lahko prineseš da poskusit in recept zraven. Lahko prineseš vodo ali brezalkoholno pijačo.Napiši kaj od tega boš prinesla,da se približno ve. Pozdrav iz sončne Vrhnike! Vesna Leben

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. maj 2006 15:20

Janja je napisal/a:
Pridem tudi jaz, najverjetneje s svojim dragim. Imela sem namen prinesti kako slano pito, a glede na to, da je premalo mesa, lahko pač meso prinesem. Ligojna naj mi samo javi, kakšno. Lahko prinesem tudi brezalkoholno pijačo. Anamarija: sem iz Kopra, za prevoz ni problem! lp, Janja
Janja, hvala, se dogovoriva še po ZS. Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. maj 2006 15:38

Tudi jaz bom prinesla še kaj za na roštilj, zdaj ki imam prevoz, ni problema. Ne vem če ste morda za kakšne čevapčiče, kotlelte ali kaj takega ? lep pozdrav vsem. A, ja Bernarda jaz že molim

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

1. maj 2006 15:50

Hola! Tudi jaz pridem! S seboj pripeljem sina, če ga bom uspela odklopiti od kompjuterja, pa partnerja. Tam zgoraj nas bodo pa že uslišali, ne? Saj tako moledujemo za lepo vreme, da bi se še kamen zjokal Se vidimo! Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti