3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet

tema je zaklenjena

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. apr 2006 18:57

Prijavljam se tudi jaz, 20. maja ali katero drugo soboto. Štartam iz MB, računam, da bom peljala ribo-ribico in carmen - dekleti, saj še velja dogovor, kajne? - in če se škarpini ne izide drugače, jo lahko kje sproti poberemo (tudi če gre Galja z MB konca z nami, bo v avtu še vedno dovolj prostora). Da prinesem s seboj sem imela v mislih: zeljni zvitek - lahko ga jemo, dokler Matjažev golaž ne bo gotov, pa mandazije (majhne kruhke, kot jih pečejo v Afriki). Če pa pride kak "baklavoljubec", sem jih tudi pripravljena narediti in prinesti s seboj. Če pa dajo organizatorice kak namig, kaj prinesti s seboj, ga bom z veseljem upoštevala. Pozdrav vsem, Mamamia mamamia

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

30. apr 2006 19:58

Do zdaj je prijavljenih 23 članov. Terezija in SUZANAZ sta se sicer javili v ta forum,a nista direktno namignili da prideti. Prosim napišita -da,pridem. Bojan in Marinka se še nista nič javila,zato ju posebej vabim na 3.kulinarično srečanje in Dolores,marelica,Zima,galja,...kje ste? Vesna Leben

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

30. apr 2006 19:59

Hja sem prebrala vse zapisano. Za 20. maja sem si uredila prosto soboto, tako da upam na lepo vreme. Če bo prestavljeno pa sem prosto soboto za mesec maj že izkoristila in ne bo nič s piknikom. Torej držim pesti za lepo vreme. Napisale ste zelo raznoliko - nisem pa zasledila zelenjave? Za žar mogoče bučke, malancani pa tudi paradižnik se poda k mesu z žara? No predlog je podan, zdaj pa čakam na odgovor oz. predlog kaj prinesem.

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

30. apr 2006 20:26

po sedanji situaciji me ne bo, vendar spremljam vse kar je v zvezi s srečanjem innavijam za lepo vreme zinka

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

30. apr 2006 21:20

Mamamia, seveda se priporočam za prevoz. Spekla bom čokoladno-banin kolač, kakršen je bil že pečen za srečanje v Trojanah. Prinesla bom še PVC kozarce, serviete, potrebujete še kaj podobnega? Krožnike, vilice, saj po pikniku ne bo nihče pomival. Sicer pa se še slišimo oz. beremo. Lp iz Mb! riba-ribica

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

30. apr 2006 22:06

Mamamia seveda velja za prevoz

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. apr 2006 22:55

Torej, me tri smo dogovorjene. Riba-ribica, na zasebno pošto ti bom poslala številko mobija, da vse dogovoriva. Zdaj čakamo še na Galjo, potem pa naj se oglasi še Škarpina, če naj jo tri Mariborčanke kje po poti poberemo. Torej? Mamamia mamamia

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

1. maj 2006 8:03

Zaenkrat se lepo prijavljate in tudi lačni ne bomo.Morda primanjkuje vode,brezalkoholne pijače in pivo. Meso za žal je obljubila le Tjas,tako da mislim da se lahko javi še kdo. Nena-morje žal ne bo prišla.Nena,res škoda,ker te ne bo.Upam da bo to srečanje postalo tradicionalno in se vidimo naslednje leto.Oddala sodček piva in sir.Nena,še enkrat hvala za tvoj prispevek. Vesna Leben

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

1. maj 2006 9:13

Jaz tudi računam ,samo bom mogla prit z otrokoma, ker bo mož tisti vikend službeno v Nemčiji.Potrdila bom pa kasneje. Če sem prav razumela je drugega dovolj, le voda, sokovi in pivo bi bilo še za nabavit... Teka

vesn@  

član od: 27.3.2006

sporočila: 59

1. maj 2006 9:19

Tudi jaz se vam bom pridruzila .A velja jagnjetina lahko tud zajca no najbolje ,da kuhar pove prinesem tud pijaco a kislo vodo tud in mal stajerskega vincka. lp vesna vesna kovačič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti