Miganje

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

tema odprta - 28. mar 2006 18:58 | ogledi: 1.361 | odgovori: 6

Pomlad je tu, sonček kar kliče ven, jaz pa ne vem kaj bi sama s sabo. To pa zato, ker ne vem kakšne rekreacije na prostem bi se lotila. Verjetno bom ta mesec prišparala za novo kolo, če pa ne, bomo tekali... Kako pa vi migate

Lp, Tina

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

28. mar 2006 19:11

Pomlad je res tu ,sončka je bilo za vzorec ,ravno toliko da sem kolo ven potegnila.Začela s petnajstimi kilometri,ravno prav za začetek.Kot vidiš ,prisegam na kolo,poleti pa plavanje in kolo ,saj za kaj drugega že ni časa. lp goga

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

28. mar 2006 19:14

Jaz ne maram teka, raje hodim in si tako že od zime sem nabiram kondicijo za v hribe, ki so pa res moja ljubezen. To sem na žalost kar pozno pogruntala in mi je zdaj žal, ker vse za nazaj se pa res ne da not spravit, čeprav zdaj izkoristim vsako priložnost, če se le da. Rada se spravim tudi na kolo, ampak to je vseeno šele v drugem planu. Blanchy

lonygirl  

član od: 13.12.2002

sporočila: 167

28. mar 2006 19:19

Jaz priporočam kolo, saj je gorsko kolesarjenje meni najljubši šport. Drugače pa skoraj vsak dan tečem, fant me pa kdaj pa kdaj pelje tudi v plezališče, saj je njemu plezanje vau. Tako, da me on kar precej motivira za šport. Prej sem se redkokdaj kam spravila:))

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

28. mar 2006 19:36

Lonygirl, kakšno kolo pa imaš? Mene vsi prepričujejo, naj si cestnega kupim, jaz bi pa raje nekaj bolj "off-road", da nisem vezana samo na asfalt in lep makadam. Lp, Tina

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

28. mar 2006 19:50

Jaz migam zmerno, ker mi je zdravnik prepovedal vsakršen adrenalinski šport (še tenisa ne smem igrat na pike, ampka samo tako, žogico čez mrežo). Meni, nekdanji uspešni športnici. Ampak kaj hočemo, najprej zdravje. Torej: veliko se sprehajam s psom, hodim peš od vznožja Pohorja do trikotne jase, od lani tudi kolesarim (kolo je bilo kupljeno namensko, zaradi priporočila zdravnika,kaj je zame koristno), če grem v fitnes, to ni potenje ampak zmerno stepanje, kolesarjenje in vaje za razgibavanje, sploh pa za trebušne mišice. Poleti tudi plavanje (na morju sem cel mesec, pred in po dopustu tudi veliko vikendov). Rolkanje je nekaj, na kar se nisem mogla navaditi, me niti ni preveč navdušilo. Imam "mestno" kolo in sem super zadovoljna, celo hčera, ki je vneto kolesarila z mountain bikom, mi ga večkrat "spelje". Zmeren tek me še čaka, a ne smem pretiravat, me opozarja zdravnik, tako da bom raje intenzivno hodila (in psa puščala doma,ker je prelen za hitro hojo, tekat pa sploh ne sme - bullmastiff pač, lenoba pasja in težka za povrh). S hitro hojo in sprehodi ter kolesarjenjem pa se tudi kalorije pridno topijo. Prijetno in zdravo s koristnim torej - malo takih kombinacij. In kakšne bomo poleti v kopalkah,vauuuuu....MAmamia mamamia

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

28. mar 2006 19:54

Ceeelo zimo lenarim... Ko pa očistijo pesek (tisti, ki ostane od posipanja) s pločnikov, - hop na rolerje! Najraje rolam okrog Blejskega jezera , ker pa vožnja tja in nazaj vzame preveč časa, rolam kar doma. Včasih sem veliko kolesarila, če je prilika, pa plavam, plavam, plavam... Počasi pa z andohtjo, seveda. Verjetno se še največ rekreiram na vikendu; ker sem si omislila brunarico, pa še "zlato" za povrhu, moram vsako leto kaj pošmirglat in na novo prelakirat... To je pravo garanje, ampak ko je mimo, se kljub bolečim mišicam počutim odlično Sicer pa to traja kar od pomladi do jeseniiii... Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti