Šparove točke - wmf jedilni pribor

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

7. jul 2006 11:16

Anamarija 1, zanima me, zakaj se ti zdi pribor za testenine tako dober? Saj vem, kako naj bi se testenine jedle, vendar se mi zdi nekako nesmiselno kupovati za to poseben pribor. Ali pač? LP Lipa

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. jul 2006 11:38

Občudujem ga že 2 meseca. Kupila sem ga predvsem, ker mi je oblika mega. Všeč mi je, da z žlico lahko zajameš tudi zmrznjen sladoled, brez da bi se zvila. Prvič po doolgih letih sem si res privošlčila nekaj zase, in sem . Lipa, če pa tebi se to zdi nesmiselno, saj te nihče ne prisili, da ga nabaviš a ne? Anamarija

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. jul 2006 12:11

Anamarija... jaz ga gledam že odkar imajo akcijo. Meni se zdi fantastičen!!! Samo mi je malo drag. Glede na to, da imam obstoječi servis za 12 oseb, mi nikoli ne bi zneslo kupit tega za toliko jedcev. Pa še unih prijemalk za špagete bi imela preveč. No, sem v Avstriji v WMF trgovini gledala enak komplet, samo enojen. Vilčko in žličko, kar je zneslo natanko 19 Evrov... Ampak se mi še kar sline cedijo po tem. Mogoče si ga bom tudi jaz špogala. Meni se zdi super, da se ne je špagetov ravno z navadno žlico in vilico. Kakor komu paše, ne?

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

7. jul 2006 16:06

Anamarija 1, moje vprašanje je bilo resno. Imam en problem, rada bi imela VSE kuhinjske pripomočke in se moram precej "bremzati". Vsak nakup poskušam pretehtati (problem (ne)prostora) in pomagam si z nasveti (dosedaj zelo uspešno) iz kulinarike, da nimam doma vsega, kar ponuja trg . Tudi mene ta komplet "matra", pa sem si želela s tvojim odgovorom le pomagati... Pred nakupom tega kompleta bi bil zaželjen še kakšen argument za. Lipa

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. jul 2006 16:44

Lipa, saj sem tudi jaz resno odgovorila, pa kaj prav tako neresen človek delujem? Saj sem povedala zakaj sem kupila, res ni poceni. Težko je svetovati take stvari. Če kupiš pa pribor za šest oseb, ne mi reči da je drago, no, vsaj meni se ne zdi, ker je kvaliteta. Sicer kar meni ni veliko, je lahko zate. Naj še enkrat povem, da sem z nakupom zadovoljna, in ni mi žal,da sem odštela toliko denarja. Anamarija

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

7. jul 2006 18:14

Tudi sama sem danes zbrala teh 25 točk in sem kupila štiri delni komplet za katerega sem odštela še 990 sit. Servis mi je zelo všeč. KER GRE AKCIJA H KONCU TUDI JAZ SPRAŠUJEM ČE IMA KDO ODVEČ ŠPAROVE TOČKE NAJ MI SPOROČI NA ZASEBNO POŠTO

SANITETA  

član od: 5.7.2005

sporočila: 92

7. jul 2006 19:08

Dekleta, ker se sparova akcija izteka in vem, da teh smrečic pač ne bom mogla skompletirati na ves kartonček, bi jih podarila kar nekompletrne, če bi jih katera rabila. Na kartončku jih je le 21. Če bi kateri prišle prav, se oglasite na ZP. Trenutno sem rekonvalescent po op. , pisemce bom pa že komu od domačih podvalila, da ga bo oddal na pošto. Lep ,hladen večer vsem ! Meni je v vseh teh povojih neznansko vroče ! saniteta

larisapo  

član od: 1.12.2002

sporočila: 19

7. jul 2006 20:17

SANITETA je napisal/a:
Dekleta, ker se sparova akcija izteka in vem, da teh smrečic pač ne bom mogla skompletirati na ves kartonček, bi jih podarila kar nekompletrne, če bi jih katera rabila. Na kartončku jih je le 21. Če bi kateri prišle prav, se oglasite na ZP. Trenutno sem rekonvalescent po op. , pisemce bom pa že komu od domačih podvalila, da ga bo oddal na pošto. Lep ,hladen večer vsem ! Meni je v vseh teh povojih neznansko vroče ![pivo] saniteta
Sem ti poslala ZS.... zvoncica

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

7. jul 2006 21:22

Naj še jaz dodam svoje mnenje. Pribor WMF je izredno kvaliteten. V tej akciji sva z možem kupila čisto vse, pa še dvanajstdelni komplet povrhu. Mi ni čisto nič žal. Najprej se mi je zdelo drago, a sem se kmalu prepričala, da je vreden svojega denarja. Seveda nas je pri zbiranju sodelovalo več, tako, da smo s skupnimi močmi nabrali toliko. Glede pribora za špagete pa moram rečt, da je odličen. Sprva sem bila proti, a me je mož prepričal, da sva ga kupila in ni mi žal. Če pa imamo obiske pa tako nikoli ne jemo špagetov, ampak kaj konkretnega( MESO). Tudi posoda je zelo kvalitetna. Prej smo imeli poceni jedilni pribor, pa je vse zarjavelo. Samo v smeti sem ga še lahko zabrisala. Ne oklevajte pri nakupu, ker se res splača. Veliko užitka v nakupu želim vsem. Lep pozdrav! fakin712

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

8. jul 2006 19:50

Pribor je fantastičen. Tudi jaz mislim, da je kljub ne majhni ceni vreden greha. In z pomočjo staršev, sosed in sosedov ter seveda z vašo, drage kulinarične ljubiteljice, mi je uspelo zbrati vse za 12 oseb. HVALA ! Zelo sem srečna! Pa tudi posodo imam od te firme in od kar sem jo kupila, jo stalno uporabljam, pa je še vedno kot nova. Mislim, da bo pribor tudi takšen ostal. Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti