Katerega gospodinjskega opravila ne marate?

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

26. mar 2006 23:15

uau, ful se mi zdi čudno, da vas kar nekaj ne mara nakupovanja. ok, nakupovanje oblek je tud meni zoprno, sploh pozimi, ko moraš z bundo v pol metra veliko kabino, ampak nakupovanje hrane je pa men ful.. sprostitev:) no, vsaj preden pridem do blagajne:DD drugače se pa pridružujem: DOL Z LIKANJEM!! daaaaaleč daleč za tem je pomivanje tal, potem pa nič več, ostalo rada počnem. lp Scorpy

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. mar 2006 10:47

Ne maram zelo umazanih del: torej pomivanje kakih zapečenih pekačev in pomivanje tal. Likanje je ok, če ni za celo familijo, takrat sem ga zasovražila - zdaj ne likam skoraj nič več in mi ni problem;) Veri

ddarinka  

član od: 9.12.2004

sporočila: 158

27. mar 2006 11:01

Vsak dan, ko sem pogledala naslov teme, sem trpela, a si seveda nisem upala reagirati, saj bi me lahko zopet doletela kakšna "prijazna" etiketa. Pa se je našel dobri duh, ki je uredil brez besed....Hvala! ddarinka

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

27. mar 2006 11:15

Se strinjam z Veri, nad umazanimi pekači nisem nikoli navdušena. Drugače je pa veliko odvisno od razpoloženja. No ja, tudi likanju bi se z veseljem odpovedala, še sreča, da imam sušilec in posledično precej manj likanja. Verjetno bi se še kaj našlo, pa zgleda, da ni tako hudo, ker mi ne pade na misel. LP

pegasti  

član od: 7.1.2003

sporočila: 258

27. mar 2006 12:23

Fuj,fuj, fuj,fuj: pomivanje tal in čiščenje kopalnice!!!!!!!!!!!! Za okna je že od nekdaj zadolžen mož (mene umazana okna sploh ne ganejo). Likam pa ... z obupno muko se spravim za likalno mizo, ko je že ogoooooooooooomen kup perila. V DVD ali video porinem kako romantično komedijo in .... ne znam nehati. Likam tudi po pet ur skupaj. Nazadnje sem svoje tri heroje poslala za celo nedeljo od hiše, jaz pa sem mahala z likalnikom od 10-ih do 6-tih. Ampak sem bila še ves teden kot pav, ker je bila košara s cunjami prazna! No, zdaj me pa spet čaka ena podobna akcija (samo Herryja Potterja moram prej prebrati do konca )

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

27. mar 2006 14:19

Ne predstavljam si kako bo takrat, ko bova imela otroke. Ne predstavljam si pranja, likanja pospravljanja, ker še za seboj komaj vse to naredim. Moram rečt da vas občudujem punce!!! biba

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

27. mar 2006 16:06

Pegasti, kakšne pujse pa maš, da imaš toliko likanja? Če seštejem čas likanja, bi bilo šest ur ravno za dva meseca. LP

pegasti  

član od: 7.1.2003

sporočila: 258

28. mar 2006 8:18

Kaj pa vem, kakšne pujse ali pa čistune imam ... Naj samo povem, da se nam je v enem tednu in pol nabralo za šest strojev perila, če ne štejem še moževih službenih halj. Ampak raje vidim, da več perem in likam, kot pa da bi moji hodili okrog zapackani!!

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

28. mar 2006 9:25

No, pol si si pa itak sama kriva in ne tvoji. Lp Dolores

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

24. maj 2006 18:52

Bljak pa likanje. Zadnje čase kupujem oblačila, ki jih ni treba likati. Ko smo imeli neke delavce in smo samo prali in nič likali, takrat sem zaposlila eno žensko, da mi je zlikala in plačala. Vam povem, da je bilo vredno.Ampak samo velike količine, manjše že jaz pomatram,hehe. Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti