Priloga nedelca - mika - spektakularni naslo.

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

tema odprta - 16. mar 2006 12:15 | ogledi: 2.450 | odgovori: 11

V včerajšnji prilogi Nedelca - Miki je zopet spektakularni naslov in seveda šus med roge za naivneže.

IZGUBILA SEM 38 KILOGRAMOV IN REŠILA ZAKON...

Seveda je zraven tudi naročilnica...

Kaj pa ostali mislite o tem. Imela je res enkratnega partnerja, da je morala reševati zakon s hujšanjem.

LP Matjaž

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

16. mar 2006 12:34

Potem bi moral moj mene že zdavnaj , saj sem imela pred devetimi meseci več kot 40 kg viška. Pa sem še vedno srečno poročena, kljub temu, da imam še enih 25 kg viška. Če si pa naročim tele čudežne tabletke, bom pa v enem mesecu manekenka.... če kdo verjame in moj me bo poslal na tekmovanje za najlepšo gospodinjo. Žal je še vedno veliko ljudi, ki nasedajo takim reklamam. Jaz bi jih z zakonom prepovedala, saj so navaden nateg in zavajanje najbolj nesrečnih ljudi (beri: debeluščkov). Samo sprememba prehranjevanja in gibanje dajeta dolgoročne rezultate. Tablete, sirupi in ostale p..... lp Julija

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

16. mar 2006 12:36

Matjaž, naivnežev nikoli ne zmanjka. Moj nadrejeni zdaj nekakšno žlobodro pije, pa lahko ob tem je, kolikor hoče in se naj nebi zredil. Odkar hujša, se je zredil za 10 kg, ampak, on še vedno hujša. Kaj pa hočemo, jaz temu pravim "davek na bedake". Ljudi je mogoče vsesorte naplahtat. Poznam enega, univerzitetno izobraženega, verjetno ga tudi ti poznaš, ki je šel na pomlad zimski zrak in gum zamenjat. Ognjič

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

16. mar 2006 12:43

Ognjič HA HA Vrana

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

16. mar 2006 12:59

Tega nisem brala.a zanimivo, kako znajo vse lepo zaviti v celofan.Ne nasedajte. Sprostite se in poslušajte svoje telo.Poskušajte živeti čimmanj stresno in tako se bo zmajšala želja po hrani iz hladilnika.Stres pa lahko premagate z druženjem članov kulinarike. Če me ima rad , me bo imel z več ali manj kilogrami.Ljubezen ne pozna meja.Upam da bo dolgo trajala. Vesna Leben

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. mar 2006 13:33

Davek na bedake? Mora bi veljalo bedake zaščititi saj niso sami krivi Saj ščitimo tudi otroke in starejše, vsaj na papirju. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

16. mar 2006 13:47

Če je rešila zakon zato ker je shujšala, je samo prav trapasta v glavi. Če jo ima rad zato ker je suha...potem nima nje rad. Že v Oni sem se ob tem naslovu razp... (pardon) samo me je ta naslov tako razjezil. LP smrkolina

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

16. mar 2006 13:56

No, ja . To je nekaj podobnega, kot če greš v Šmarješke in za 200.000 sit en teden stradaš. Mislim, da se bom držala kar vaših kuharskih nasvetov in jih tudi uspešno preizkušala.. pa tud če bo šla kakšna kilca gor.. Tina

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

16. mar 2006 14:16

Jap, sem vidla to reklamo, in še moj mi je neki pamet solil, če bi jaz to preizkusla, halooo, adijo pamet, pa ne mislim se s tako kemijo filat, pa dej no, a tko je zakon rešla, ja, ja, če bi jo imel rad, bi jo imel kot tako, kakršna je ... Čudežnih tablet in podobnih zvarkov ni, ampak vsakič ko je kaj novega, ljudje spet zagrabijo (eni no, da ne boste mislili, da kar vse mislim). anka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. mar 2006 15:10

Mene je moj imel rad z vsemi odvečnimi kg vred. Jaz sem jih zdaj sicer izgubila (saj, če ne bi šlo za ljubo zdravje, bi bila jaz še vedno lepo zalita kot baročni angelček), ima pa jih moja tam nekje čez 110, pa ga imam še vedno rada. Saj veste, lepega telesa ni nikoli preveč... Tako nategi kot so te reklame: za naivneže je, pa za tiste, ki skačejo iz ene diete v drugo, se zanašajo na ne vem kakšne pripomočke...Me zanima, kaj bi bilo, če bi nekdo takšne oglaševalce "prislonil" zaradi zavajanja in še česa.... Časopisi pa objavijo plačan oglas, če le ne vzbuja rasne, verske ali kakšne druge nestrpnosti oziroma ne poziva k čemu takšnemu.... Zaščite proti naivnim potrošnikom pa ni, verjemite. Ravno slišim, da eni spet tržijo nekakšen finančni inženiring in ljudje spet zvesto nosijo prihranke v neko piramido igro...Potem pa bo joj, ker te država ni zaščitila. Lepo prosim, no, najprej pristanemo na igro mimo pravil, potem pa se čudimo, ko izgubimo in pričakujemo zaščito??? Tako je tudi s takšnimi zavajajočimi oglasi - dokler ponudnika ne bo nihče pošteno prislonil, bodo to počeli, ker naivnežev je dovolj. To so pa večinoma tudi taki ljudje, ki se v kakšne resne spore ne bodo spuščali, ker bodo zaposleni s tem, da bodo nasedli naslednjemu oglaševalcu....In smo spet v krogu. Mamamia mamamia

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

16. mar 2006 15:32

Neumen ni tisti ki piše, neumen je tisti ki da. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti