Bakker

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

8. avg 2008 22:24

Tudi jaz sem dobila to nagradno igro- kao da sem jaz izžrebana in še ena oseba. V drobnem tisku piše, da igra lahko poteka v več državah hkrati, poteka pa do junija 2009. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

8. avg 2008 23:25

Ksenjako,  a potem sva midve tisti dve .   Pri meni je pisalo, da dobi samo ena od obeh.  Sem dobrega srca in odstopam v tvojo korist .

 

Sicer pa pri njih ne kupujem več. Skoraj vse se da dobiti pri ostalih trgovcih, dostikrat še ceneje.  Nasploh ne maram, da rože, preden pridejo do mene, matrajo po paketih in poštnih avtomobilih . Nekaj tistega, kar sem kupila, sicer še raste, a ne tako, kot so obetali. Rumeno delospermo imam že tri leta, pa še vedno ne cveti, kljub temu, da ima vse pogoje, kot jih opisujejo v katalogu. Oznake za senco/sonce ne držijo, laški kačnik je sicer cvetel, nikakor pa ni naredil jagod, ki naj bi bile njegov glavni kras ...  in tako dalje. No, vsaj katalogi so zanimivi za pogledat.

 

Cila

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

9. avg 2008 10:02

ksenjako je napisal/a:
Cila, zakaj pa ne reklamiraš? Meni so povrnili denar za vse kar mi ni zraslo. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k
moji sestri ni zrastlo nič zato me zanima kako si to reklamirala,ker po treh mesecih ni kaj pokazati,saj ni ne vzkliklo,ne zrastlo,skratka če pošlje sliko ne bo na njej nič,tudi koren ne???" Ali si jih samo poklicala in povedala? bi bila zelo vesela vsake informacije. anaeva

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

9. avg 2008 11:08

ksenjako je napisal/a:
Sem samo poklicala in rekla da ni nič zraslo in so mi takoj poslali dobropis. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k
sem mal sitna ampak je izgubila oziroma založila dobavnico,in me zanima.ali si morala navesti številke računov ali je bilo dovolj ime in priimek??? hvala vnaprej anaeva

Frizika  

član od: 2.12.2007

sporočila: 40

9. avg 2008 11:25

Jaz naročam že tri leta pri Bakkerju in še bom naročala. Cene so enake kot če bi kupovala v ostalih vrtnih centrih. Priznam, da sem bolj zadovoljna z njimi, kot pa s kakšnim drugim. Je pa res, da se meni že normalno zdi, da so slike v vseh katalogih grafično obdelane in to jemljem za rezervo. Ena vrtnica je bila sicer napačne barve, poslala sem jim e-mail, prosili so za moje podatke (ime, naslov) in takoj poslali dobropis. Brez kakršnihkoli dokazil. Frizika

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

9. avg 2008 12:30

mi69ha je napisal/a:
Pozdravljeni!!! Kaj menite na nagradno igro pri Bakkerju v kateri je glavni dobitek 50 000 €. Meni se zdi to vse skupaj sumljivo. Kaj menite o tem in je morda že kdo kaj dobo po pošti, ker sem slišal da mi je ena oseba povedala, da sta v nagradni igri ostali "dve osebi" med katerima je ena izžrebana. Medtem pa sem slišal, da še je ena dodatna oseba dobila enako. Se pravi, da jih je v igri še več oseb. Lp miha mi69ha
Mislim, da je tole dobilo precej ljudi..tudi moja stara mama sem ji lepo povedala, da to nategujejo folk, pa mi ne verjame 50.000€, pa kaj še. NaturensGalleri

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

9. avg 2008 14:07

Hja tudi jaz sem dobila pošto,da jaz in še ena oseba imava možnost dobit 50,000eur.Me pa strašno zanima kam so se izgubile moje jagode v lončenem koritu in pa ura s kristali svarovski ni ne naročenega,ne darila. chappy

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

9. avg 2008 15:55

Tudi jaz sem dobila pošto in je že romala v smeti,vidim da nas je kar veliko izbranih za 50.000 €,si bomo verjetno delile!

lp

marjeta10

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti