Schumnik???

tema je zaklenjena

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. mar 2006 21:10

Murko je bil ja... Vedno se najde kakšen tak. S to temo mu pa spomenik postavljate... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Anze_Svajger_SCRM  

član od: 2.12.2001

sporočila: 151

7. mar 2006 21:52

Se strinjam z Jernejem. S tem ga boste samo še dodatno podžgali, da bo dalje delal oslarije. Koliko je v njegovih pisarijah resnice ne vem, ker nisem profesionalni kuhar, glede na njegov način pisanja pa je več kot očitno da je prišel samo paniko delat na to stran. Po mojih izkušnjah se vedno najdejo bedaki, ki hočejo biti nekaj več in pri tem ne izbirajo sredstev. Nekateri od teh se niti ne zavedajo, da govorijo totalne neumnosti oziroma jim je pomembno, da so v centru pozornosti ne glede na to, če govorijo največje neumnosti na svetu. Po mojem skromnem mnenju obstaja samo ena stvar, ki še tako zateženega človeka najbolj boli. In sicer ignoranca. Mislm, da sm s tem zadnjim stavkom povedal vse.

shumnick  

član od: 5.3.2006

sporočila: 40

7. mar 2006 22:04

Hvala ljubi ljudje, ampak tema, ki je namenjena samo meni je tazadnje, kar bi si želel. Dragi Jernej, jas se nisem ne iskal in ne našel, jaz preprosto sem in napišem kaj mislim, pa če je to komu všeč ali ne. Če pa nekaj VEM, ne verjamem ali domnevam ali sem kje slišal ali kaj podobnega, pa to z veseljem povem. Dam naprej, dam v presojo, stvar, informacijo ne mene. Se nimam za toliko pomembnega. In če ima pri tem kdo problem z načinom kao je to podano, potem naj bo takemu v informacijo, da poskušam biti zgolj in samo malenkost neortodoksen, zabaven mogoče? A je možno? Saj so vendar v elektronskem mediju - ime pove - mediju - ni vsega tako smrtno resno za jemati Pa lep pozdrav od , sorry ampak ne morem iz svoje kože, SHUMNICK-a in ne Schumnika, kot se imenuje tema Ekola, razlaga, Ime izhaja iz slovenske oznake za šumnik, to je tista črka, ki ni sičnik. In še sedaj to napišeš po angleško dobiš SHUM NICK, kjer je nick angleška oznaka za nadimek oziroma uporabniško ime oziroma nik pač. shumnick

strukelck  

član od: 2.12.2002

sporočila: 91

7. mar 2006 22:09

Kar neki... Kako že pravijo? Bolj ko drezaš v ..., bolj smrdi!!! strukelck

shumnick  

član od: 5.3.2006

sporočila: 40

7. mar 2006 22:09

"Po mojih izkušnjah se vedno najdejo bedaki, ki hočejo biti nekaj več in pri tem ne izbirajo sredstev. Nekateri od teh se niti ne zavedajo, da govorijo totalne neumnosti oziroma jim je pomembno, da so v centru pozornosti ne glede na to, če govorijo največje neumnosti na svetu." Anze_Svajger_SCRM Anže je meni ful kul tip in jaz ga zelo spoštujem. shumnick

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. mar 2006 22:28

Na našm forumu imamo tudi možnost citiranja, je potem lepše brati... Je pa hec, nikjer te ni bilo, potem pa kar naenkrat se pojaviš in v vse teme nekaj pišeš. En dan si vpisan, drug dan pa pokomentiraš vse recepte in sicer vse kritiziraš. Zaenkrat imaš svobodo govora, ampak glej, kaj pišeš, ker spremljam. Tanka je linija med "humorjem" in žaljivostjo. Če boš žaljiv, ne boš več na tem portalu. Ja, sem pač nedemokratičen. Ampak pravila igre so moja In pogoji so jasno postavljeni pri vpisu. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

7. mar 2006 22:33

Tako zelo si mimo,schumnick, da te že jutri ne bo več. Mi pa bomo vedno ... tukaj... Skupaj. Ti boš pa sam. Na našem forumu ti ne bo več uspelo. Zagotovo. Od kod pa si? O slovenščini nimaš pojma, g. pametnjekovič.... Vrana

Pesnica  

član od: 11.1.2006

sporočila: 259

7. mar 2006 22:52

Jaz mislim takole: če se bom hotela kdaj profesionalno ukvarjati s kuho in me bodo zanimale reči o katerih piše shumnick, se bom vpisala v temeljit kuharski tečaj ali kar na gostinsko šolo ali pa se bom lotila tovrstne strokovne(!) literature. Dokler pa kuham samo za dom, v kuhanju in zbiranju receptov uživam, uživam na Kulinariki in sem zelo hvaležna vsem avtorjem receptov, ker brez njih bi bila Kulinarika kaj žalostna. Dragocene so življenjske izkušnje in ideje. Lep pozdrav. Pesnica

shumnick  

član od: 5.3.2006

sporočila: 40

8. mar 2006 0:27

Poglej ljuba Pesnica, dokler uživaš v kuhinji ti je vse dobro, ko pa v kuhinji in to tvoji začnejo uživati še drugi je to odlično in če je to tvoj dom je to na oni stani vsake hvale. In vsi živimo le zato, da se učimo! Jaz tudiii shumnick

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

8. mar 2006 2:05

Schumnick si mogoče kdaj pomislil da bi svoje mnenje lahko podal na način ki nebi bil žaljiv? Saj ni tako težko, verjemi. Samo malo se moraš potruditi... LP ivonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti