Kaj za večerjo?

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

1. feb 2006 11:35

Reca je napisal/a:
Tudi pri nas je večerja obvezna. Kosilo imamo vsak dan ob 13.00 uri in če bi bil to zadnji obrok.....
O blagor... Jaz bi tudi jedla večerjo, če bi imela takrat kosilo. Pa v službi na kosilo niti ne pomislim niti nimam možnosti, domov pridem pa v najboljšem primeru ob pol 5, če sem res hitra. lp, Marija

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

1. feb 2006 11:53

Ja, naša družina ima kar srečo kar se tega tiče. lp Vesna

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

1. feb 2006 12:19

Ja, res je, Reca, veliko srečo...

fordfiesta  

član od: 25.2.2004

sporočila: 61

1. feb 2006 18:47

Hvala za vse odgovore. Ne me narobe razumet, ampak jaz enostavno moram večerjati, saj sem ob nenehnem dojenju zelo lačna. Kruhu zvečer pa se rada izognem, saj ga že preko dneva pojem preveč (zajtrk, 2 malici). salam in konzerv (razen tune) so v našem hladilniku zelo redke. Pa še 2-letni sin največ poje ravno zvečer (upam, da bo to svojo navado kmalu spremenil). Še največkrat se "izvlečem" z ostanki kosila (če opoldne nisem preveč lačna, ha, ha, ha). Lep pozdrav vsem. Mateja

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. feb 2006 19:11

Mateja jaz te čisto razumem, tudi jaz sem bila med dojenjem vedno lačna. Večerjo pa tudi jaz vsak dan delam, največ zaradi otrok. jade

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

2. feb 2006 9:52

Na kocke nareži sir (feta lai pa kakšnega drugega, tršega), pa lososove rezine, polnjene z rahlim smetanovim hrenom. Na toast daj malo kečapa, tunino (ali pa tudi ne), potresi z naribanim sirom, potresi z origanom in dodaj še olive ter zapeči, da se sir stopi. Hitro, preprosto, ne preveč kalorično, še vedno okusno. Skleda zelene solate (deluje pomirjujoče), v njej pa na kocke narezana šunka, sir ali kosi mesa, ki je ostalo od kosila (sploh perutnina se lepo poda), jaz včasih vmešam še testenine ali čičeriko, naribam še svež korenček in lahka večerja je tu. Kaj pa čisto preprosti koruzni žganci? Naša hči jih je jedla z jajcem na oko, sin s sladkanim kakakvom, jaz sladkanim mlekom, mož pa si je iz obupa narezal poli osebno in belo žemljo namazal z majonezo....Mamamia mamamia

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

2. feb 2006 9:57

I ja sam bila strašno gladna dok sam dojila pa sad muku mučim da skinem 10 kg viška koje sam onda natukla. Valjda ću drugi puta biti pametnija i suzdržala se budem od jela. Lidija...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti