darja-
jaz sem bila čist obupanja, ker so mi lasje začel izpadat zaradi dojenja. saj vem, da naj bi nehali izpadat, ko bom nehala dojit, sam to pač ne bo tolk kmalu. in sem že preventivno delala vse, kar so mi svetovali (kapsule za lase, vitamini...), pa ni pomagal. pred 10 dnevi sem začelo s prosom in se mi zdi, da je zdaj izpadanja veliko manj. tko, znormaliziralo se je
upam, da bo s tabo tudi tako
Izpadanje las
| dzeljan je napisal/a: |
| darja-
jaz sem bila čist obupanja, ker so mi lasje začel izpadat zaradi dojenja. saj vem, da naj bi nehali izpadat, ko bom nehala dojit, sam to pač ne bo tolk kmalu. in sem že preventivno delala vse, kar so mi svetovali (kapsule za lase, vitamini...), pa ni pomagal. pred 10 dnevi sem začelo s prosom in se mi zdi, da je zdaj izpadanja veliko manj. tko, znormaliziralo se je |
Punce,hvala,res pa je da jaz nisem nič dojila...pa mam dost velike j...,in po porodu nisem imela problemov nastali so kasneje.
Darja -
Jaz proso uporabljam za zakuho v juhi, je tudi zelo dobro. Bom pa še probala uživati surovo proso zjutraj v kislem pudingu, katerega jem za zajtrk. Bom poročala, če se mi bodo lasje kaj popravili.
regina
Jaz imam zelo dolge lase, barvane enkrat mesečno po celi dolžini. Z izpadanjem, cepljenjem konic, prhljajem in ostalimo nevšečnostmi nimam težav, odkar sem odkrila frizerko, ki uporablja naravne izdelke za nego las. Pri njej kupujem šampon, koprivin pripravek proti prhljaju, redčenju las - to predvsem potrebujejo moški.
K njej sedaj prihajajo čisto obupane stranke, ki si ne znajo več same pomagat. Pravi, da je finta v preveč onesnaženem lasišču. Baje, da šamponi in ostale zadeve vsebujejo preveč silikonov, ki se nalagajo na lasišče. Lasišče zboli in posledica so izpadanje las, prhljaj, preveč suho lasišče....
Strigla se že nisem dve leti in pol, torej bo nekaj od tega držalo. Lasje so zdravi in imajo lesk, lasišče ne srbi in se ne masti.
PACKA
Nisem prebrala vsega, je preveč strani. Mogoče je katera že napisala, a vseeno ... pred leti so moji mami po premočni trajni zelo na veliko izpadali lasje in v skrajni sili, ko ničesar drugega ni pomagalo, si je v lasišče vmasirala čebulin sok. Ne vem točno, kako dolgo je to delala, ampak stanje se ji je vidno popravilo.
Probaj, škoditi ne more.
seherezada
Packa lahko bi napisala s katerimi barvami se barvaš..pa kateri šampon kupiš.
Tudi moja frizerka uporablaj dobre barve (Kadus),vsaj pravi da so pri njej pa sem kupila šampon Rising ali nekaj podobnega..
Darja -
| darja- je napisal/a: |
| Packa lahko bi napisala s katerimi barvami se barvaš..pa kateri šampon kupiš. Tudi moja frizerka uporablaj dobre barve (Kadus),vsaj pravi da so pri njej pa sem kupila šampon Rising ali nekaj podobnega.. Darja - |
LP
Sem poštudirala,da je mleto proso čist naraven diuretik.........prebava super ja, še vedno pa mi grozi pleša..
Darja -
Po mojem mnenju dolgoročno proso s svojimi učinkovinami pripomore k boljši kvaliteti las, verjamem, da čudežev pa ne dela. V vsakem primeru škodi ne, bo pa naše črevo bolj hvaležno...
katjushka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
