Jupi jupi - sreča - internet

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. jan 2006 7:19

Mi tudi imamo T-2, pa nam čisto OK laufa, v zadnjem mesecu je samo enkrat škripnilo, pa še to le za malo časa. Nelly, imaš prav... Loni Makaroni

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

12. jan 2006 8:34

Mi pa dobimo T2 baje čez 2 tedna, pa upam da bo vse delalo, ker drugače bo moj A ima kdo od vas pri T2 tudi televizijo in kako vam dela? Ker nama je to prioriteta, ker ne vidiva drugače nič. lp, Marija

tinka  

član od: 19.4.2004

sporočila: 116

12. jan 2006 8:49

Kaj bi brez interneta?! V službi sem tako ali tako vsak dan na kulinariki. Ravno sem obdelala recepte za ričet, ki bo danes na vrsti za kosilo. Doma imamo po navijanju in daljšem pregovarjanju otrok drugo leto ADSL. In zdaj ni več nič čudno, če mama katerega med kuhanjem kosila privihra v sobo in pravi: "Hitro na kulinariko in poišči....". Lp, Tinka tinka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

12. jan 2006 9:21

Iz čisto določenih razlogov ne grem k T-2, če bi menjala siol bi šla kvečjemu k amisu. Pa pustimo to, vsak od nas si izbere, kar misli, da je najbolje. Ni pa nižja cena vedno tudi najugodnejša, to pravijo izkušnje. Da pa si ponudniki med seboj nagajajo do onemoglosti pa tudi drži kot pribito.Mamamia Sicer imam ADSL, tako da težav s priklapljanjem nimam. Rimljanka, multifunkcijsko napravo imam Lexmark x 1180. Sicer je bila v paketu z računalnikom in vsem drugim, kupila sem letos v akciji pri Big bangu - za 180 jurjev, na deset obrokov, sem dobila zelo zmogljiv PC, 17 inčni LCD zaslon samsung (ki stane v prosti prodaji sicer 69 tisočakov), pa tipkovnico in miško ter omenjeno mulifunkcijsko napravo. Nimam kaj reči, mašinerija dela sto na uro...Te multifunkcijske naprave pa so mi sploh super: printaš, sceniraš kolikor hičeš, fotokopirec imaš po potrebi doma, pa še kot fax lahko dela naprava, saj jo računalnik podpira, edino ne vem, če ima ta naša tudi fototiskalnik. Ene vem, da ga imajo, tako da lahko direktno s fotoaparata tiskaš fotografije. Tele cenejše variante so za nas amaterje res super, za kaj boj zahtevnga pa je sicer treba seči malo globlje v žep. mamamia

Stankaa  

član od: 25.9.2005

sporočila: 73

12. jan 2006 9:22

Pozdravljeni vsi na kulinariki! Moja premestitev delavnega mesta je zahtevala tudi nekaj znanja o računalniku,nekaj mesecev nazaj sem znala samo prah pobrisat iz njega. Sina sem karala ker je bil toliko pred računalnikom,sedaj se pa on smeja meni . Sprašuje me, če sem zasvojena s kulinariko.Temu bi res lahko rekla zasvojenost,saj v službi in doma kar nekaj časa presedim pred računalnikom in prebiram novičke na kulinariki.Zelo veliko sem se naučila od Vas.Posebno mamamija ima hitre odgovore ,nasvete in veliko dobrih receptov.Želim Vam vsem še veliko zdravja in še veliko dobrih nasvetovin receptov. Sončen pozdrav iz Gorenjske. Stankaa

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

12. jan 2006 10:38

Kulinarika in internet na sploh je zasvojenost. Vsaj zame. Kulinarika mi je odprla vrsto novih razsežnosti. Na srečo imam tako službo, da za sprostitev lahko "skočim" nanjo, pa tudi doma imamo ADSL, kar je super. Razen takrat, ko ima Siol težave. Odkar pa sem dobila križeč, je pa sploh super.

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

12. jan 2006 12:15

Ja, tudi jaz sem odvisna od kulinarike. Ne mine dan, da ne pogledam kaj je novega. Mamamia! Zgleda, da imava popolnoma isti računalnik doma, z isto multifunkcijsko napravo. Tudi jaz sem ga kupila v akciji v Big bangu. Pa sem ga imela že enkrat celo na servisu v Ljubljani. Odpovedala je matična plošča. Menda je bila v okvari že čisto nova. Samo, zdaj pa preberi tole: Servisirali so mi ga v Ljubljani na servisu, prišli po njega domov, ga popravili in spet dostavili na dom. Zamenjali so še tipkovnico, zraven dali eno otroško igrico, (ki pa se na žalost ne da inštalirati ???) in to seveda vse brezplačno, ker je še v garanciji. Najbolj pa me je presenetilo to, da vse skupaj ni trajalo več kot tri dni. Ne vem kako je drugje, vendar so me tile presenetili, tako, da si lahko kar brez skrbi, kar se servisa tiče. Lp Palma Sporočilo je spremenil(a) Palma dne 12. jan 2006 14:00:53

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. jan 2006 13:58

T-2 televizije nimamo, ampak če nas bo Telemach še naprej tako zezal, bomo vzeli tudi to. Telemach laufa super, če si v bloku, če si pa v stanovanjski hiši, pa rečejo, da na žalost kabel ne gre tam mimo in da nimajo pojma, če bodo zamenjali ta starega z novim. Nekatere programe vidimo megleno, nekaterih pa sploh ne. Loni Makaroni

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. jan 2006 14:06

To vedo le tisti, ki so zadaj... Morda tudi T-2 ni tako nedolžen kot se govori, čeprav deluje kot Robin Hood. Nekateri pravijo, da ko bo dobil dovolj uporabnikov bodo lastniki vse skupaj prodali - Siolu... To so seveda govorice... Ampak pri takih firmah je to tako, ni čustvene vpletenosti, gre le za biznis. Ni čisto enako kot tu na KulSlo Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ZLATA  

član od: 31.3.2005

sporočila: 100

12. jan 2006 15:02

ste me pa kar prestrašili. Pred nekaj dnevi smo podpisali pogodob s T2 za internet in TV in sedaj čakamo, da nas Siol - adsl odklopi. ZLATA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti