Posodice za mikrovalovno pečico

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

13. apr 2006 18:45

Če posodica nima pokrova (steklena) in bi rada pokrila, si lahko pomagaš s folijo za živila. Pokriješ in narediš nekaj luknjic. Dobi se pa tudi taka, ki je prav namenjena za MV in je perforirana. Obe se super obneseta. Julija

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

14. apr 2006 14:33

Jaz sem pa včeraj v Italiji kupila prav posebne posodice za mikrovalovko (1,2 l). Na vrhu imajo dve odprtini, ki jih lahko zapreš ali pa ne (zračni ventil). Cene pa je bila dosti nižja - 1,5 eura. Se splača iti malo čez mejo. LP, modrijan

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

14. apr 2006 17:52

Jaz sem jih že dolgo časa nazaj kupila v Hoferju (ko ga pri nas še ni bilo); so različnih velikosti, pokrov se dobro zapre, imajo ročaje in na vrhu odprtino, ki jo poljubno lahko tesniš - proti uhajanju pare ali za, kot želiš. Imam jih že dolgo, na pogled so še skorajda takšne kot na začetku. Menda so jih nedavno tega imeli tudi pri nas v Hoferju, škoda ker nisem vedela. Pripravne so tudi za shranjevanje v zamrzovalniku. Lp moja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti