Plačilo plus paketa

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. dec 2005 2:06

vcibej je napisal/a:
Jernej, jaz bi pa prosila za take ; ki " pozabljamo " da dobimo kak namig, da plusek potrebuje obnovo. Da pač človek ne vrže računalnika skozi okno ker ne more na KS Najlepše silvestrovo je bila sankarija iz Lesc do Šobca. Lumpica
Namig dobite 14 dni pred potekom, 7 dni prej in 4 dni prej, ter potem obvestilo da je potekel... Ni dovolj? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

26. dec 2005 8:11

Jernej, hvala! Galja

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

26. dec 2005 11:40

jernej je napisal/a:
sluga je napisal/a:
Jernej jaz sem pa opazila, da nekaj ne štima z glasbo, ki jo izberem za voščilnico. Ne vem zakaj zraven ni glasbe, če sem jo pa izbrala.... Marjetica
??? Kako je ni? Brskalnik mora podpirati MIDI, sicer se ne sliši. Bom pa vseeno preveril. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Ko sem izbirala glasbeno podlago sem jo lahko poslušala. Eno sem poslala tudi na mail do katerega imam jaz dostop. Odprla sem jo in glasbe nikjer.... Marjetica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti