Maček ,nujno !

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

9. dec 2005 15:06

Hi, sem še živ,po preverjenem receptu: klin > klin in Rutacid. Moram povedati, da je stopnja alkohola v mojem Gamayu zelooooo velika (PREVELIKA).Če greste spomladi 06 RES na Irsko,vam obljubim pletenko črnila za Slovenski večer.Sem ravno prišel iz Goričkega,tam vzrejajo fazane. Posledično bo čez vikend fazan na mizi.Prosim predloge. Sporočilo je spremenil(a) pouhek dne 12. dec 2007 14:08:48

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

9. dec 2005 15:57

julia

Anze_Svajger_SCRM  

član od: 2.12.2001

sporočila: 151

9. dec 2005 16:27

Sadni sokovi, Radenska in veliko veliko gibanja. Men vedno pomaga.

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

9. dec 2005 17:35

Vcibej proti bruhanju pomaga, če po požirkih piješ ledeno mrzlo radensko. Dipsi

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

9. dec 2005 22:42

No tega še nismo preizkusili.......v veselem decembru bo pa kaka prilika. Na irsko gremo pa na pivo - vino pa pustimo njim. Gibanje je pa pri meni v " tistih " trenutkih omejeni na relaciji postelja - kopalnica - če ne bivakiram kar tam. Ampak knjiga pa mora bit zraven. Lumpica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. dec 2005 18:14

Ja jasno, na Iskem bo pivo, sploh guiness (sem bila tudi že v pivovarni, kjer ga varijo...) - ima res drug okus kot tisto,ki gakupiš drugje po Evropi, finta je menda v tresenju med transportom. Pa viski Jameson - iz destilarne imam deklaracijo, da sem preizkušen pivec viskija..,.še sliko imam za dokaz, certifikat pauokvirjen doma na steni (to je pač ena od njihovih fint za turiste,jasno!) Apak se da veliko dobrega kupit v destilarni (namazi, marmelade, omake, vse z dodatkom viskija, pa kozarčki in podobno), v guinessu pa sem si razen piva kupila še eno super majico s tistim ptičemz rumenim ali rdečim kljunom in napisom guiness. In potem nameravam it drugo leto s Kulinariko na Irsko, pa ne bom smela niti "šluknit" - a sploh ima smisel, da grem, se zdaj sprašujem??? Mamamia mamamia

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

10. dec 2005 21:22

Jaz sem to temo pogledala zato ker sem mislila, da je govora o mucah tistih ta pravih, ki jih imam neskončno rada. Pa imam veliko iskušenj tudi s temi mački, a vseeno še nisem našla pravega recepta. Vedno ko vem da ga je preveč, nekaj pojem preden grem spat, obvezno nekaj slanega. In radensko ob postelji. Drugi dan pa obvezen sprehod.Voda z limono. Čim manj muckov v prihajajočih dneh!! Hema

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

1. jan 2006 8:43

Preizkušeno, za glavobol pomaga čajna žlička svežega naribanega ingverja z veliko vode. lp hema

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

1. jan 2006 13:02

Mislim, da bo tale tema danes marsikomu prišla prav (in zato je prav, da je na vrhu lestvice )... je pač tak dan. Lep dan vam želim

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

1. jan 2006 15:14

Uh, že vidim, da sem prepozno odprla tale forum. Z možem sva namreč imela generalko 30.-ega zvečer in sem si ves včerajšnji dan pokvarila z groznim glavobolom in slabostjo. Zaradi občutljivega želodca običajno ne kesperimentiram preveč, da se zadeva ne poslabša. Bom pa naslednjič preizkusila tole z mrzlim pivom takoj zjutraj - pa bo, kar bo. No, danes je maček že izginil, nimam pa še prav nobene volje do pijače.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti