Kaj beremo?

Prejle so mi iz antikvariata sporočili, da me čaka knjiga Od molekule do človeka. Po 36 letih želje jo bom imela v svoji lasti. [smejko za kolosalno veselje]

lp

cervus

elaphus je napisal/a:

Prejle so mi iz antikvariata sporočili, da me čaka knjiga Od molekule do človeka. Po 36 letih želje jo bom imela v svoji lasti.


cervus



Oooooooooooooooo, a res. Kultna knjiga, se strinjam in sem vesela, da jo imam. Imaš še kakšno tako, ki ti jo po antikvariatih iščejo?

rimljanka

Ne. A si imela kakšno določeno v mislih?

lp

cervus
Heh, kaže, da je MČ zaznamovala celo generacijo, jaz sem sicer ponosna imetnica že kakih deset let, ampak se še vedno spomnim, kako sem se je razveselila, ko sem jo zagledala v antikvariatu. lp, proxima

The Picture of Dorian Gray and other works Oscarja Wilda.

Tinky Binky

Recept za ljubezen, Anthony Capella

Brgita

Prebrala prvo od treh Če si drznes (lahko poletno branje). Čakam še na Če si me želiš in Če me zapelješ.

buča

Nina Lugovska - Ninin dnevnik (odraščanje v stalinizmu)

ajčka

Seznam meni najljubših knjig pa je tak:

Odvzeli so mi prostost, Pozabita na hčer, Rdeča zanka, Zeleni papagaj, Angel pod masko, Dvanajsti angel (za to bi lahko rekla, da je najnaj), Bralec, Živa zažgana, Tek za zmajem, Utopljene sanje, Košček manga, Brezdomka v Parizu, Ta slepeča odsotnost svetlobe, Bil sem le majhen deček, Deček postane mož, Močnejši od sovraštva, Enajst minut, Pohabljena, Poletje v Belfastu, Dekle na poziv, Obžalovanje.

 

lep dan vsem

mojca

 

amar nat

Po 14 dneh branja sem na 556. strani (od malo manj kot 900) Zgodbe o ljubezni in temnini - avtor  Amos Oz. Zelo zanimivo,  zgoščeno napisano o življenju Judov, njihovem medsebojnem odnosu, odnosu do nejudov, preseljevanju  in ustvarjanju lastne države. In o  odraščanju malega dečka  v tem obdobju,  v izrazito intelektualnem okolju. Ni mi žal, da sem se lotila tega branja.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti