Kaj beremo?

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. mar 2016 18:05

svenska je napisal/a:
Ježešna elaphus ... ti je kateri del v knjigi še posebej izzval slabost? Ali pa moj izbor teme na splošno?  Meni je tudi mal slabo ratal ob tvojem komentarju, ker bi se tole sigurno dalo zapisat tudi kako drugače, če ti recimo karkoli že ni všeč. Meni npr.tema astronomije ni zanimiva ampak ne bi šla tako daleč, da bi zapisala da mi je ob tvojem izboru slabo ratalo. Skratka, upam da najdeš rešitev za karkoli že iščeš. Vse dobro.



svenska

Sporočilo je spremenil(a) svenska dne 28. 2016 08:37

Ojej, svenska, oprosti, šele zdajle sem videla tvoj odgovor na mojo "slabost" in ti moram takoj odgovoriti: slabo mi ni ratalo zaradi nobenega tvojega čtiva, pač pa zaradi zapisa proxime (citiram): "Kakšna škoda/napaka, da je umrl ravno zdaj, ko je tako ljubil srednji vek; še malo, pa bi ga lahko občudoval v živo." (konec citata). Če vemo, da je Umberto Eco umrl pred kratkim (če smo natančni, 19. februarja letos), mi je slabost zbudila kruta resničnost izjave - tudi meni se zdi, da nam na vrata trka srednji vek. Gorje nam, če se ne bomo spravili k pameti!

Torej, oprosti še enkrat, tudi slučajno mi ne zbujaš slabosti niti ti niti tvoje knjige.

lp

P.s. Ojej, skoraj bi pozabila vzrok, zakaj sem odprla to temo - vsega je kriva seveda knjiga, vredna branja ne enkrat, ampak večkrat: John Green: Krive so zvezde http://www.mladinska.com/fejstbuk/zbirka_odisej/knjiga

cervus

svenska  

član od: 7.11.2008

sporočila: 337

8. mar 2016 20:04

Elaphus, lahko ti rečem oz.naredim samo tole . Si punca na mestu.

svenska

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. mar 2016 21:19

Hvala .

lp

cervus

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

12. mar 2016 8:05

Trenutno berem Dekle na vlaku. Ni nevem kaj, sem pricakovala vec.

buča

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

12. mar 2016 18:07

S. Diehl: Eskimo Limon 9.

Posledica te odlične knjige je bila, da smo si pogledali še nekaj filmov iz te serije in se nakrohotali do solz.

marjja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. mar 2016 8:44

Jeannette Walls: The glass castle.


Knjiga, ki se je 100 tednov obdržala na lestvici najbolj prodajanih knjig New York Timesa.

Loni Makaroni

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 276

13. mar 2016 20:33

Robert Harris: Senca

Pisatelj, ki piše knjigo za nekdanjega britanskega premierja, odkrije skrivnosti iz preteklosti...

 

Christiane F.: Mi, otroci s postaje Zoo

Kako majhen je korak od hašiša do zasvojenosti s heroinom in kako peklenski je poskus, da se tega rešiš.... 

Zgodba dekleta, ki je s tem začela pri 12-ih.

181604

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti