Kaj beremo?

maji  

član od: 28.8.2005

sporočila: 126

16. nov 2005 12:31

Jaz pa berem Alkimista od Paula Coelha, tokrat v španščini, ter knjigo o Feng Shui-ju Maji

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

16. nov 2005 15:45

Cirila, tezko branje, kdo bi vedel, kaj je res in kaj ne....sem prebrala tudi Torinski prt, kjer so se znanstveniki trudili dokazati prevaro...-in so jo. Osebno sem bolj realist in lazje verjamem tisto kar vidim kot tisto kar je imaginarno. O veri in verovanju pa lahko debatirava drugje, ce zelis. Lahko odpreva nov forum in izmenjamo mnenja tudi o tem. julia

cirila  

član od: 24.7.2003

sporočila: 117

17. nov 2005 12:54

Ne ne, ni treba. To je čisto preveč občutljiva tema. Meni se je zdela knjiga hudo poučna v smislu, da pokaže, kako si Američani po ameriško predstavljajo Evropejce. Najhujša bučnica se mi je zdela tista, da francoska(!) nuna ni marala Opus Dei, ker morajo pri njih ženske zastonj pospravljati moškim sobe. He he. Kot kriminalka se pa fajn bere.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. nov 2005 13:51

Hebrejski roman Zeruje Salev Mož in žena. zanimivo branje, kar precej drugačno od mojih ameriških romanc... Loni Makaroni

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

24. nov 2005 12:08

Ja, tudi jaz imam rada lahkotno branje, ker imam čist preresno službo. Rada pa berem tudi otroške pesmice - najbrž tudi zato, ker jih sama pišem ( pozna kdo kakšno založbo, ki bi me sponzorirala? ha,ha, ha). Prebrala pa sem tudi nekaj knjig od Fani Okič - njene knjige govorijo o skrivnostih sveta - daljne zgodovine, neizpodbitnih dokazih, ki nam pripovedujejo, da je svet bil v daljni preteklosti popolnoma drugačen, kot pa nas učijo šolske knjige in katekizem. Odkritja, ki ti jemljejo sapo in dajo razmišljati, kakšni slepi butci smo. Knjige imajo tudi veliko slik in ni problema stvari poiskat na internetu. Pravzaprav sem bila presenečena, ko se začela raziskovati v tej smeri - kot, da bi spregledala. Naslovi - Skrivnost velike kače, Razpoke časa,.. vanjatajnsek

ALENKA_D  

član od: 2.12.2002

sporočila: 153

24. nov 2005 14:55

Trenutno berem Živa zažgana. Brala sem tudi še tri druge avtobiografije: Ognjeno srce, Puščavska zarja in Puščavska roža. Bile pa so mi všeč tudi vse tri knjige od J.Auel, Zimska vrtnica, Diamantna dinastija, Grajske gospe, Divjakinje in še bi se kaj našlo. Aja, še dve iz zadnjega časa - zelo v redu: Samantina pisma Jennifer in Stava. lp Alenka

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

25. nov 2005 8:49

Jaz pa zdaj berem Parfum. Ste ga ze brale?

ddarinka  

član od: 9.12.2004

sporočila: 158

25. nov 2005 10:00

Parfum sem brala že pred leti in me je navdušil, ni pa me navdušil drugi roman istega avtorja, Golob. ddarinka

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

25. nov 2005 11:02

Pravkar sem prebrala Gozd obešenih lisic, na nočni omarici pa me že čaka Pijevo življenje. Lep dan! MALC

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

25. nov 2005 12:02

Slavenka Drakulić - Kot da me ni (zelo "težka"- glede tematike - a dobra!!) Janice Galloway - Dihati moraš, to je vsa skrivnost Lena Kramp - Buda ne potrebuje diete ivonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti