Boleče noge

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

16. nov 2005 16:23

Jaz imam Pedisal - sol za noge in Pedicream-krema za noge od Justa zelo pomaga. Priporočam. LP, marelica

cukrcek  

član od: 21.7.2005

sporočila: 162

16. nov 2005 17:25

Masažni aparat je za zdrava stopala.......tudi mene so stopala bolela in enkrat mi je bilo eno stopalo otečeno, drugič drugo......vse kreme sem preizkusila, obkladke....na koncu sem samo še slabše naredila.....dobila sem trombozo pri 30-letih. Nikar ne preizkušajte nekaj na slepo.....če je masažni aparat pomagal eni stari mami ali stricu ni rečeno da bo pomagal nekomu z revmo...kolikor vem revmatikom preveč ne paše masiranje in topla voda na bolečine kakršne preživljajo.....vsi imamo dobre namene pomagati ampak bo bolje da pomagajo tisti, ki so preživeli ali preživljajo iste težave. Za otekle noge (tudi če je tromboza) pomaga led....zasledila sem da je nekdo napisal kostanjeva mast - to je odlično mazilo....je dobro tudi proti krčem v stopalih....v bolnici so mi babice govorile da je za stopala dobro imeti divji kostanj pod nogami - med spanjem.....na vami je pa da preizkusite. Glede revmatika......si poskusila se pozanimati v diagnostičnem centru na Bledu? če bi malo počakala lahko sosedo vprašam, h katremu revmatiku je šla njena 20-letna hči. Moram vprašati preko računalnika, ker nisem več v Sloveniji.....piši mi cukrček

taja  

član od: 16.4.2002

sporočila: 83

17. nov 2005 18:29

masaža še nikoli ni škodila- v aparat pa lahko natočiš hladno ali toplo vodo, glede na težavo. in to ni masaža v klasičnem pomenu besede, temveč je vodna kopel-prilagdiš jakost "brbotanja"vode in tukaj je vsa umetnost.j e pa Teka vpašala za nasvet in mislim, da smo ji vsi želeli pomagati, vključno z mano. Taja

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

17. nov 2005 20:24

Ja, op moje je bil problem v tem, da smo večinoma prebrali temo, kjer je spraševala kaj pomaga bolečim nogam, revme pa ni omenjala in smo odgovarjali na to, nismo vsi vsega prebrali... Da bi masaža (nežna, seveda) komu škodila pa tudi jaz še nisem slišala, tudi na tečaju nam niso povedali nobenih kontraindikacij razen poškodb na koži in zlomov, zvinov ipd... Veri

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

17. nov 2005 21:12

Ja cukrček bi prosila...Hvala vsem vam Teka

cukrcek  

član od: 21.7.2005

sporočila: 162

17. nov 2005 22:54

Nikogar nisem želela užaliti ali poniževati.....nisem se dobro izrazila....želela sem povedati da bi bilo najbolje preden se karkoli stori, posvetovati z zdravnikom.......nikoli ne veš kaj se lahko skriva za bolečimi nogami......razburila sem se zato, ker sem tudi jaz upoštevala vsakršen nasvet, sicer dobronameren in na koncu sem samo slabše naredila......v mojem primeru so bile boleče noge.....otekle.....pa smo masirali.....mazali, namakali in potem sem izvedela da imam trombozo in sem s toplo vodo vse poslabšala......da drugo ne naštevam, masaža ni pasala.....ne vem kakšne bolečine gospa preživlja ampak vsakič ne pomaga masaža, tako kot tudi kiropraktik ne pomaga a vsi prisegajo da je dobro hoditi k njemu.....ne vem če paše revmatikom masaža.....vsaj ne takrat ko boli.....masaža tudi ne paše če so živci vneti itd....noge lahko bolijo tudi od hrbtenice.... to iz svojih izkušenj govorim....nimam doktorata in nisem nikjer prebrala kaj se sme in kaj ne.....lahko samo iz svojih izkušenj pomagam in to sem želela tudi od drugih - da naj nasvete delijo glede na svoje izkušnje.....vsem ki so se našli užaljeni se pa iskreno opravičujem..... Teka ti sporočim......bom vse naredila da ti pomagam, ker vem kako je....razumem te....ko veš da je nekaj narobe, izvidi so bp, stanje se pa slabša.....predvsem sebe poslušaj...jaz ti bom pa pomagala kolikor se bo le dalo.... cukrček

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti