Ročna dela

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

tema odprta - 17. avg 2005 11:34 | ogledi: 7.010 | odgovori: 5

VEM DRAGI MOJI DA SE UKVARJATE Z VSEM MOGOČIM. JAZ RAD KVAČKAM. PRTIČKOV SEM NAREDILA ŽE ZELO VELIKO IN JIH TUDI RAZDALA, ZANIMA PA ME ČE JE MOGOČE SVOJA ROČNA DELA TUDI PRODATI.

HVALA IN LEP POZDRAV

zinka

burbonka  

član od: 15.5.2005

sporočila: 402

17. avg 2005 12:17

Moja prijateljica je prav tako kvačkala prtičke, prijatelji smo jih dobili v dar, veliko jih je pa tudi prodala. Nekaj reklame si je naredila sama, nekaj pa mi, ki smo razkazovali njene prtičke. V glavnem je za prodajo naredila prtičke po naročilu - po meri. Za cene pa žal ne vem. Obstajajo tudi sejmi domače obrti, kjer se splača pozanimati za pogoje za stojnico. In razna društva obstajajo, preko katerih je mogoče kaj prodati ... Lep pozdrav, burbonka

Natalija 84  

član od: 20.5.2011

sporočila: 46

18. feb 2013 17:32

OJ!! Iščem doma narejene velikonočne prtičke ,če jih kdo ima na razpolago Prosim naj se mi javi na ZS .hvala

Natalija 84

tinnna  

član od: 18.4.2010

sporočila: 83

18. feb 2013 20:42

Živjo, 

če gre bolj za ljubiteljsko ustvarjanje, se ti najoblj splača prijaviti osebno dopolnilno delo - ni mesečnih stroškov, kot pri s.p.-ju, je pa treba plačati 20% davka na vsak prodan izdelek. Lahko imaš tudi popoldanski s.p., kjer so stroški mislim da okoli 50€/mesec.
Sama prodajam na www.etsy.com - to je ameriška stran, ki ima zelo velik trg. Tu je še moja stran ;) www.fizzimizzi.etsy.com

Drugače pa res kakšni te sejmi, ob sobotah je v LJ Artmarket, potem imaš Artish...

http://www.facebook.com/fizzimizzi

karmelina6  

član od: 20.2.2013

sporočila: 1

20. feb 2013 12:54

Vse se da. Jaz se tudi ukvarjam z ročnimi deli, in sicer šivam voščilnice. To so lahko za rojstne dneve, krste, poroke, večje slike so lahko uokvirjene.

če bi si jih kdo rad ogledal, mi lahko napiše na sivane.voscilnice@gmail.com

jih tudi prodajam. Naredim po želji (barve in velikosti). =)

karmelina6

tatjana66  

član od: 22.11.2006

sporočila: 95

27. jul 2017 18:08

Če se morda katera ukvarja z vezenjem ali drugimi ročnimi deli ... Prodam stare priloge ročnih del Vigredi in modne priloge Mladika – ročna dela. Na voljo je približno 50 pol z različnimi vzorci in narodnimi motivi, vse iz 20., 30. in 40. let. Če katero zanima, naj mi piše kar na zs.

 

Lp, tatjana66

 

 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti