Nasveti

simonka23  

član od: 10.6.2004

sporočila: 39

3. avg 2005 13:51

Najlepša hvala majamarko.... Grem peglat.... simonka23

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

3. avg 2005 13:59

Malenkost, sama si ponavadi vse omenjene linke iz različnih forumov dajem v bookmarks in potem "talam" znanje - copy/paste, no ko pa zase kaj potrebujem pa se v vseh svojih bookmarksih ne znajdem več...pa grem takole na forum in žicam dobre ljudi:) p,

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

3. avg 2005 21:59

Podoben problem imam kot majamarko. Ko sama najbolj potrebujem, ne najdem pravega linka, pa priljubljene moram vsake toliko časa spravit v red. Pa samo drobcena pripomba g. Blenkušu - pripombe o jeziku jaz nisem vzela kot politizacijo. V osnovni šoli smo se učili obeh jezikov, ne samo enega (spomnimo se: ekavski in ijekavski, mleko oziroma mlijeko itd), a tistim, ki ju ne pozanjo, zvenita enako. Je pa med hrvaščino in srbščino bistvena razlika; bog ne daj, da na Hrvaškem na primer zahtevaš hleb namest kruha, rečeš kafa namesto kava, ali uporabiš izraz hiljada namesto tisuću: Znajo zelo grdo pogledati in tudi reči kašno pikro, čeprav ne več tako zelo hudo, kot pred nekaj leti. Pa še nekaj za tiste, ki zbirajo linke v zvezi s kuharijo: hrvaški www. gastronaut.hr je prva liga, pa saraj.net za tiste, ki radi poškilijo proti bosanski kuhinji. Mamamia mamamia

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

4. avg 2005 9:25

Mamamia, jaz jih imam prav tako celo morje in si jih dokaj sproti urejam in jih imam sortirane po več kategorijah: kuharija (recepti, blogi, kuharji, restavracije), dom in vrt, pa delo, prosti čas, zdravje...ampak problem je pri meni v tem da jih v bookmarks dam vedno na osnovno stran - prvo stran in potem se zgubim... aja saraj.net mi pa ne dela??? mi piše zgolj Hello world? p,

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

4. avg 2005 9:48

Meni tudi ne prime (saraj.net)! Galja

burbonka  

član od: 15.5.2005

sporočila: 402

4. avg 2005 10:13

Poskusita saray.net. Deluje! Recepti so na strani gastronomija. burbonka

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

4. avg 2005 10:24

no sedaj pa je...hvala burbonka, sem že hotela dati v zaznamke, pa mi je javilo da je že pod tem imenom shranjeno...kaj vse ne vem kaj imam ko naenkrat samo mečem v zaznamke... p, Sporočilo je spremenil(a) majamarko dne 04. avg 2005 10:24:40

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. avg 2005 12:35

Sem malo pogledala linke, pa imam takoj eno prošnjo... Lani so na tekmovanju kuharjev amaterjev v peki na žaru zmagali čevapi, v katerih je bil jogurt. Spekel pa jih je en knap. A se komu kaj sanja, kako bi se jih lotila??? Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti