Kuhinja - ikea

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

3. jun 2005 10:46

Hm, tale ideja je pa dobra. Bom res šla malo na ogled. V HarveyNormanu sem sicer gledala razstavne eksponate, pa so bile cene take... Bom šla po salonih, zdejle je verjetno res sezona praznjenja, sem tudi jaz slišala eno reklamo za Rutarja. Hvala!!! Tjas

marmeladka  

član od: 15.1.2005

sporočila: 258

3. jun 2005 20:43

Pozdravljeni! Na ikejini spletni strani (www.IKEA.de) si lahko poiscete program kjer si lahko sami planerate kuhinjo. Program je v 3 D obliki,imenuje pa se:Küchenplaner Lep pozdrav marmeladka

Bamby  

član od: 14.10.2005

sporočila: 3

14. okt 2005 16:51

Pozdravljeni! Vprašala bi vse tiste, ki ste že kupovali kuhinjo Ikea v Gradcu, če se da z njimi pogovarjat v slovenščini, ali moraš znati nemško. Hvala Bamby

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

14. okt 2005 17:07

bamby, nemško moraš znat, vsaj naše izkušnje kažejo tako. Mamamia mamamia

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

14. okt 2005 18:58

Jaz sem zadnjič kupovala pri njih dnevno sobo in sem se vse uspešno zmenila v angleščini... če ti to kaj pomaga. tjas

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

14. okt 2005 21:12

Meni so na Ikei v Lj rekli da "baje" bodo zaposlili oziroma naj bi že imeli prodajalce, ki govorijo tudi slovensko oziroma hrvaško. Čeprav sem bila tam kak mesec nazaj, nisem opazila nobenega takega... Če bi bilo po moje bi morali imeti kak znakec ob imenu, da je to res. Sva se pa s prodajalko na Ikea family pogovorili lepo v angleščini. Pač vsi ne znamo nemško... Resno me ima da napišem en pošten mail v centralo Ikee na Švedsko, da bi nam lahko v Grazu namenili 2 slovensko govoreča prodajalca, glede na to da čez vikend tam slišiš samo slovenščino in hrvaščino. Bo katera podpisala peticijo? lp, Marija

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

15. okt 2005 0:16

Jaz bi še bolj z veseljem podpisala peticijo za eno prodajalno Ikea za Slovenijo. V Sloveniji!!!! Glede na to, da je v Italiji najbližja v Bologni, bi jo recimo lahko dali tja nekam proti Italijanski meji in bi tako pridobili še kupce iz SV Italije, ki se zdaj gotovo ne peljejo do Bologne po nakupe v Ikeo, v Graz pa prav tako ne. Bi bila zelo vesela pa že tudi kakega prodajalca, ki bi govoril Slovensko. Da sem jim jaz razložila, da nimam pantov in da hočem vedet, kje jih lahko vzamem, je bilo to en kup letanja gor in dol po trgovini. heh heh. Ampak v tretjem poskusu sva jih pa res dobila, taprave pante!!! tjas

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

15. okt 2005 9:33

Tjas! Odprli so Ikeo v Padovi, to je malo naprej od Benetk. Za Primorce je to zdaj najbliže. Mi smo lazili že v Bologno, Brescio in seveda Graz. Kar se tiče trgovine v Grazu, jaz sem se nekaj trudila z zelo polomljeno nemščino, nakar sem našla prodajalko, ki je imela "oznako" (obesek okoli vratu), da zna angleško. Glede Ikeine kvalitete pa tako: kupili dvosed in fotelj, celo spalnico in kopalnico ter seveda celo tono prčkarij. Edino dvosed, se mi zdi, zgublja malo na obliki. Ostale reči se mi zdijo zelo kvalitetne za tako ceno. In kaj mi je pri Ikeinih rečeh najbolj všeč; zelo lepo in enostavno se sestavljajo. Pozdravček, Janja Sporočilo je spremenil(a) Janja dne 15. okt 2005 09:33:40

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

15. okt 2005 10:03

V Padovi??? Res? Ker na spletni strani še ni označena! Ja super, hvala za info Janja! Tole je pa že boljše! Pa vidim, da je še ob nedeljah odprta. To je pa še boljše, heh heh. Moram povedat naokoli.... Lp, tjas Sporočilo je spremenil(a) tjas dne 15. okt 2005 10:04:46

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

15. okt 2005 18:43

No, nekaj časa je bil namen zgraditi Ikeo na Rudniku, na mestu kjer sedaj stoji Rutar. Pa je bilo nekaterim predrago. Tako ali tako pa Ikeo gradijo glede na število ljudi. Dana Sporočilo je spremenil(a) DanaS dne 15. okt 2005 19:18:12

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti