Irska

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

12. maj 2005 19:38

joj, še to vam moram napisat! Sem ravno gledala eno knjigo z naslovom Irska kuhinja! Uganite, kaj sem našla notri? Špansko krompirjevo omleto!!! S tem naslovom! Svašta, res:) Aja, pa še eno opozorilo in ena prošnja vsem, ki bi v prihodnje hodile k Juliji: opozorilo: zredile se boste! Jaz sem se tehtala, ko sem prišla nazaj in kar verjet nisem mogla!;) Torej ne hodit gor v času hujšanja ali kakega hudega vzdrževanja teže;) Pravijo, da se gostoljubnost tudi po kilah meri:) No, julija, svaka čast!;) Zdaj bom morala pa pridno tekat tu okoli;) prošnja: prosim, javite mi, da greste, da vas natovorim s kakimi zadevicami zanjo in za njeno pikico:) Veri

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

12. maj 2005 19:51

Veri zelo rada sem prebrala tvoje potopise ker jaz na Irsko ne bom šla nikoli pa vsaj uživam ob branju kot sem uživala ob irski pisateljici Meave Binchy.Njo brati pravijo je tako kot jesti čokolado.Če bi imela priliko bi šla kolesarit zelo rada spoznavam kraje s kolesom.Zdaj spoznavam našo ljubo Slovenijo in vse tiste kotičke kamor z avtom sigurno nebi šla.Hvala! Joj Veri a bi šel zdaj tisti sladoled čačača ,prosim ko boš imela čas lp goga

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

12. maj 2005 20:01

Veri, najlepša hvala za vsa poročila o Irski. Želim še več takih. riba-ribica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. maj 2005 7:08

Se pravi, da bi morala jaz zdajle k Juliji. Po egipčanski izkušnji mi falijo cca 3 kile. Loni Makaroni

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

13. maj 2005 8:23

Loni, poznam te egipčanske izkušnje :)))))) Sicer jih na lastni koži nisem preskusila, ker samo 2 od 50 ljudi v skupini nisva imela problemov :) LP Zala

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

13. maj 2005 8:45

Veri, še jaz se ti moram zahvaliti. Krasno si opisala Irsko. To deželo si že dolgo želim videt, pa ni vrag, da jo enkrat tudi bom. Vedno pravim, ko bom velika ......... Gobica

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

16. jul 2012 3:31

Prebiram tole poročanje o Irski, hvala za zanimivo branje. Mogoče bi mi znala napisati še, kaj jedo najraje Irski otroci?  Obiski, ki so bili pri meni so jedli vso zelenjavo brez vseh začimb: solato samo oprano, brokoli, korenje in krompir itd, samo kuhano na vodi in podobno. Samo krompirček je bil lahko ocvrt. 

Za moje kuharske izkušnje čisto nerazumljivo. Prosim za kakršnokoli mnenje. Hvala!

Katrca11

lunacka  

član od: 13.6.2005

sporočila: 156

16. jul 2012 13:43

Ooo, lepo je bilo (ponovno) brati Veri, ki je že toliko časa ni na Kulinariki le zaradi tega, ker je šla nekomu/ nekaterim v nos predvsem zaradi veselja z otroci, ki ga je rada delila z nami. Zaradi tega smo "izgubili" tudi bogate prispevke o kuhanju in vsem povezanem z njim. Škoda.

 

Tudi sama premišljujem o potovanju na Irsko. Mimogrede - poznate še kakšno klasično tradicionalno irsko sladico - poleg apple crumble? Hvala!

lunacka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. jul 2012 13:55

lunacka je napisal/a:

Ooo, lepo je bilo (ponovno) brati Veri, ki je že toliko časa ni na Kulinariki le zaradi tega, ker je šla nekomu/ nekaterim v nos predvsem zaradi veselja z otroci, ki ga je rada delila z nami. Zaradi tega smo "izgubili" tudi bogate prispevke o kuhanju in vsem povezanem z njim. Škoda.

 

Tudi sama premišljujem o potovanju na Irsko. Mimogrede - poznate še kakšno klasično tradicionalno irsko sladico - poleg apple crumble? Hvala!



lunacka

 

linačka, a nisi opazila, da je Veri nazadnje pisla leta 2005? Razen če si mislila da je bilo spet lepo prebrati njen zadnji post izpred petih let.

mamamia

lunacka  

član od: 13.6.2005

sporočila: 156

16. jul 2012 16:38

mamamia je napisal/a:

linačka, a nisi opazila, da je Veri nazadnje pisla leta 2005? Razen če si mislila da je bilo spet lepo prebrati njen zadnji post izpred petih let.



mamamia

 

ravno to sem mislila, mamamia :) res jo imam v lepem spominu in je bilo lepo prebrati tudi star zapis

lunacka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti