Kuhinjski robot original 50

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

12. mar 2005 23:49

Ah Reca, skomine si mi naredila! Moja kuhinja je še "mlada", pa bi ena taka igračka ziher našla svoje mesto. Že parkrat sem ga šla gledat na njihovo spletno stran... in se mi je moj fant kar smejal, ko sem tako bulila v monitor in študirala tole zadevo . Ampak motilo me je to, ker nikjer ni napisane cene. Sedaj, ko sem brala tvoje poste, pa razumem, zakaj cene niso napisali k predstavitvi, pa čeprav najdeš tam še celo serijo receptov! 130 tisočakov je res malce huda. Sej je res, da če grem seštevat cene igračk, ki jih že imam v kuhinji po kotih, omarah in na policah, pa čeprav jih nimam hudo veliko, verjetno že znese nekaj podobnega kot je tale robotek... 15 tu, 20 tam, pa znese. Ampak mislim, da kot je rekla že ena pred mano - zmetati stran še čisto dobro delujoče kuhinjske igračke, samo zato, da bi si potem lahko kupila drugo, in to tako, ki stane 130 tisoč!!! Bom verjetno še naprej uporablajla svoje že obstoječe aparatein hodila tega samo gledat na spletno stran. Lep pozdrav, Tjas

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

13. mar 2005 12:27

Tudi jaz ga hodim gledat na spletno stran in študiram... Čakam, da mi crkne star multipraktik, da se dokončno odločim. Marsikdo mi sicer pravi, da sem nora, ker gledam tako drag aparat amak dejstvo je, da jaz že starega veliko uporabljam pa mi niti pol tega ne naredi kot robotek. Dajo ga pa tudi na 24 obrokov tako, da človeka kar zamika. LP stana

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

13. mar 2005 20:57

Ali lahko napišete na katero spletno stran "hodite" gledat. Jaz bi si tudi rada ogledala to zadevo! JOKL

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

13. mar 2005 21:36

Meni ne da miru. Tako sem nekaj let gledala AMC posodo, pa sem se potem le odlocila. Zdaj je ne dam iz hise za nic na svetu. Malo moram se pretuhtat ker nacrtujemo zidavo, ni kam s stvarmi. Odlocit se moram samo za pred ali po. lp Vesna Vesna Milek Recko

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

14. mar 2005 2:13

Star multipraktik je odslužil in kupili smo tega robotka. Uporabljam ga vsak dan že tri leta. Razmišljam, da bi dokupila še eno posodo, da mi je med hitenjem pri pripravi kosila ne bi bilo potrebno pomivati. (npr. zelenjava in sladica.) Priporočam nakup. PS: Pogledala sem stran. Našla sem le dva recepta, recepti strank so neberljivi! Nelly

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

14. mar 2005 13:04

Vendar pa ima več strojčkov tudi svoje prednosti: prvič: če crkne en, ostale stvari še vedno delajo:) drugič: lahko delaš več stvari hkrati - pri meni zelo pomembno: v shaker dajem stvari za sok ali shake, multipraktik mi naseklja čebulo ali sir, medtem lahko zmiksam beljake za biskvit, medtem še s paličnjakom delam čežano... če je samo ena posoda to ni možno... Da ne boste gledale grdo svojih strojčkov, zakaj vendar ne crknejo, da bi lahko kupile robota... Predvsem pa se mi zdi, da so dostikrat stvari, ki so dizajnirane za eno stvar nekako bolj uspešne pri tem kot tiste, ki opravljajo mnogo različnih funkcij, so pač manj specializirane... Poleg tega pa se mi ne da vedno iskat raznih nastavkov, ki so pospravljeni bogve v kateri škatli:) Če imaš vse tako organizirano in se navadiš, še gre, sicer pa hitreje sam narežeš zelenavo kot vse najdeš in sestaviš... Pa lahko se igraš z oblikami, narežeš korenje v obliki srčkov,... če ga uporabljaš veliko je verjetno super, ampak tudi naši strojčki so pravi zvesti prijatelji, a ne? Veri

Pomlad  

član od: 26.5.2004

sporočila: 91

14. mar 2005 14:28

Bravo Veri!

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

14. mar 2005 15:22

Veri res je to ampak ce je clovek nor na take reci in bi imel se to, pa to. Danes sem bila v tisti vrhniski trgovini na Brncicevi. Joooj, sem mislila da bom kar tam spala. Vse bi mela, ampak res vse. Ampak pri meni se tudi vse uporablja, vse mi prav pride pa naj bo karkoli. Tudi flajs masina. Ce ne za meso pa za sojo. lp Vesna Vesna Milek Recko

Alenka Š  

član od: 5.9.2001

sporočila: 194

14. mar 2005 16:12

Gospa Vesna, jaz vam predlagam, da si robota kupite. Aparat kot aparat je zelo praktičen in resnično večnamenski. Ker ste zelo gospodinjski tip človeka, se boste kot lastnica Ronica lahko z velikim veseljem udeleževali tudi dnevov odprtih vrat, kjer vam bodo že spraksirani uporabniki aparata, natrosili ogromno koristnih nasvetov v zvezi z uporabo. Kot soudeleženka boste sčasoma tudi vi lahko talali nasvete novim uporabnikom. Poleg aparata si kupite tudi kuharsko knjigo, kjer je veliko uporabnih receptov, pri katerih boste z užitkom uporabljali aparat. Ocenjujem, da pri pripravi hrane resnično uživate, zato nikar več ne oklevajte z nakupom, ki vam bo ta užitek samo pomnožil. Jaz imam aparat že skoraj 10 let, takrat sem zanj odštela celo premoženje. Še nikoli do sedaj pa mi ni bilo žal, da sem ga kupila, čeprav ga ne uporabljam vsak dan. Prisrčen pozdrav, Alenka Alenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti