Okraski iz mleka v prahu

Jutra  

član od: 27.9.2004

sporočila: 36

tema odprta - 4. mar 2005 14:11 | ogledi: 2.465 | odgovori: 4

Prosim pomagajte

Ali mogoče kdo ve recept za rožice iz mleka v prahu. Nekoč sem imela recept, pa sem ga izgubila. Je pa zelo dobra masa, užitna in lahka za oblikovanje. Če kdo ve, pa naj mi prosim priskoči na pomoč.

Hvala in lep dan!

Jutra

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

4. mar 2005 14:35

Jutra ali jutro, jaz imam ta recept -nekje na teh straneh je ,ker sem ga že nekajkrat napisala ,mogoče katera od deklet ve kje se skriva -zdi se mi da smo se o tem pogovarjale že v tem letu -naslova teme se ne moram spomniti ,nimam pa časa ,da bi pogledala -rabiš mleko v prahu nekaj kapljic olja in vode -točnih gramov ne vem ,če ne najdeš ti napišem v nedeljo.Pogovor je tekel o ticino masi za krasitev tort . Marta

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

4. mar 2005 14:38

živjo, ja jaz sem to že delala in siecr sem to maso uporabila za krila pri torti čebelici - recept je zapisan nekje na tem forumu, ne vem pa kje! Spomnim se, da potrebuješ 40 dag mleka v prahu, čsito malo masla (20 g), malo limoninega soka....naprej pa več ne vem. Upam da bo kdo pomagal z linkom. LP Zala

Jutra  

član od: 27.9.2004

sporočila: 36

4. mar 2005 19:53

Ej najlepša hvala vsem...zlati ste!! Drgac pa Jutra ja....to je ime... Jutra

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti