Poročna torta

UnderEja

sporočila: 1

tema odprta - 19. jan 2005 12:33 | ogledi: 2.170 | odgovori: 3

Svojo poročno torto bova naročila pri Hvastiji in sedaj sva pred dejstvom, ko se je treba odločit za okus. Torta naj bi bila v treh nadstropjih in prav tako v treh okusih.

Kakšne okuse nama predlagate, da bo torta res najokusnejša?

Hvala že v naprej za vaše predloge in lp iz Kopra

UnderEja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. jan 2005 12:36

Probaj kombinacijo kneza Pucklerja: vanilija, jagoda (ali malina, zdaj se ne spomnim prav) in čokolada. Tudi višnja in čokolda gresta lepo skupaj, smo pa enkrat naročili tudi čokoladno torto s sadjem. Odloča pa seveda vajin okus. Mamamia mamamia

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

20. jan 2005 12:54

Midva sva svojo torto imela v 6 nadstrpjih in v 6 okusih: čokolada z borovnicami, jagoda, čokolada, mandelj, mešano sadje, lešnik. Vse te in še kakšnega dodatnega bi lahko kombinirala, skratka, kar se bi si zmislila... Torta pa ni bila od Hvastije. Tudi okrasili so jo točno po mojem okusu, v barvi obleke in dodatkov. Še metuljčke so mi naredili iz marcipana na mojo željo, tako, da se je res vse skladalo. Nad končnim izdelkom sem bila navdušena, je pa res, da sem kar nekaj časa iskala slaščičarno. Tudi cena je bila zares ugodna, glede na to, kaj vse smo naročili... lp, lidka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

20. jan 2005 13:41

Hihi, človek bi se kar poročil, ko take torte opisujete:) Bomo še rajši malo počakali, do takrat pa naredili kako večnadstropno doma:) Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti