Srebrna poroka

neznan uporabnik

tema odprta - 11. jan 2005 15:17 | ogledi: 7.599 | odgovori: 12

Mena pa zanima, ce ima kdo kaksno dobro idejo glede darila za srebrno poroko? Darilo naj bi bilo zabavno.

LP

afeni

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

11. jan 2005 15:30

Za par ali praznujete vi in želite obdarovati izbranca? Veri

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

11. jan 2005 18:34

To bi pa mene letos tudi zanimalo, upam, da boste natrosile nekaj idej! Galja

neznan uporabnik

13. jan 2005 14:17

Za par potrebujem darilo. In mi ni ostalo prav veliko casa do tega praznovanja. Upam, da mi bo kdo lahko na hitro pomagal z nasvetom. LP afeni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. jan 2005 14:31

Nič ni napisano, za kakšen znesek... Pri nas ob obletnicah porok podarjamo izlet s katamaranom v Benetke, vikend paket v toplicah, enodnevne izlete. Poanta je v tem, da slavljenca nekam pošljemo brez običajne družbe. Kam, je pa odvisno od tega, koliko je pripravljen kdo prispevati. Največkrat sodelujemo in se nas zbere več, tako da tudi denar ni problem. Loni Makaroni

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

13. jan 2005 14:40

Ja mi smo naša srebrna slavljenca poslali za en teden na obiranje oliv v Dalmacijo....sta se imela zlo fajn. Ravno pred enim tednom pa smo slavili zlato poroko....njima pa smo plačali en teden toplic. Odvisno od tega koliko želite plačati oz. v kakšnem sorodu oz. nesorodu ste s slavljencema. ANJA

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. jan 2005 14:42

Če je za par, je fino kaj takega, kar je v paru in povezano, ker sta pač poročena. Meni so se fino obnesle majce, ki sem, jih poslikala - 2 različni na 1 temo, recimo mišek in miška, mož, ki se baše s hrano in žena, ki kuha, seveda oba zelo zadovoljna in srečna.... To lahko izpade zelo smešno, res pa je, da moraš sama narist... Če sta gurmana, jima lahko pokloniš fondi ali raclette, terilnico z veliko različnimi začimbami ali kaj podobnega, da bosta še naprej uživala v družbi drug drugega. Fajn so tudi tematska darila, npr.: đezva za kavo, različne boljše kave, kavni mlinček, penilec mleka in dve skodelici za kavo. Če rada hodita v hribe, jima daj planinske karte najljubšega območja (ali pa katerega drugega, če te že imata), termovko in plastične posodice za malico, zraven lahko narediš dekoracijo iz sadja in zelenjave ali pa vse te stvari napolniš. Tako sem jaz fantu dala za RD piknik košaro, oblečeno v blago, zašila sem še prtičke, prt in vrečke za krožnike, kozarce, pribor... Not pa grejo še kozarci z vloženo zelenjavo in kompotom, posodice s francosko ali drugo solato, kruhek,... Še ena ideja se mi zdi fajn : masažno olje in rjuha, na kateri se bosta masirala, pa zraven lahko daš kako knjigo o masaži ali pa grelno blazino, ki je pri tem zelo uporabna... Če sta ti zelo blizu ali vas bo dalo to darilo več skupaj in imasta onadva dovolj prostora v stanovanju, jima lahko date kar masažno mizo. Tudi če tega še ne počneta, bosta mogoče začela - če hodita v savno je tpo še bolj verjetno fajn darilo, lahko pa jima v tem primeru daš leseno žlico za polivat kamne v savni, eterična olja, 2 brisači... Če tečeta na smučeh, bosta vesela toplih rokavic in šala, spet zna prav priti termovka. Podobno za smučanje, tu jima lahko daš še karte za smučnje. Če sta avanturista, bo super kake vstopnice za adrenalinski park, vendar glede an starost (25 let skup...), bo verjetno primernejši polet z balonom ali kaj podobnega... Lahko jima daš kako knjigo s šalami ali murfijeve zakone, če bi rada nekaj smešnega in vsaj malo uporabnega tudi po praznovanju:) Odsvetujem ti razne bedearije (tablice za na avto), in rahlo preverzne zadevice (fantke ki lulajio itd), ki jih ljudje staršno radi podarjajo, ker nimajo drugih idej, sem videla, ko sem delala v cvetličarni. Človek nima kam s temi stvarmi in jima res ne boš naredila usluge... Mej to v mislih, ko boš hotela nekaj zelo zabavnega... Lahko je zabavno, ampak naj bo vsaj malo praktično in naj bo smešno tudi naslednji dan! Sploh moški niso navdušeni nad praholovilci... Če že mora bit bedarija, pa naj bo taka, da izgine - recimo se poje ali kaj podobnega... S čim se ukvarjata - po možnosti skupaj, kaj ju druži? Kupi nekaj, v čemer bosta lahko skupaj uživala... če malo poveš, kaj delata in kaj ju zanima, bomo sigurno našli nekaj. upam, da sem vsaj malo pomagala, težko je kar tako na pamet, upam, da te bo vsaj kaj navdihnilo. Piši spet, da najdemo kaj pametnega, ok? Veri

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

13. jan 2005 18:58

Tako za foro jima lahko kupiš predpasnike, na katerih je za moškega narisan hud mišičnjak, za njo pa ena fejst bejba....pottem naj si jih nadeneta in malo zaplešeta! Drugače pa po 25-ih letih prav pridejotudi novi krožniki in jedilni pribor! ANJA

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

14. jan 2005 10:16

Kaj pa kaksna dobra karikatura? Vesna Milek Recko

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

14. jan 2005 11:41

Mi smo mojima staršema lani za zlato poroko plačali teden dni toplic in sta bila nadvse zadovoljna. Poleg tega so jima prijatelji plačali še enodnevni izlet v Avstrijo. Tako sta imela podaljšano praznovanje, slikam od zlate poroke pa so se potem pridružile še slike iz toplic in izleta. Kaj pa kaka masaža? ZIMA

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

14. jan 2005 14:32

Polet z balonom čez Slovenijo. Ali pa aero taxi. Samo ne kakšnih brezveznih suvenirjev, po možnosti v stilu kakšnih delno primitivnih šal. Vsaj jaz takih daril nisem ravno vesela. Dana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti