Tiskanje receptov

riba  

član od: 22.10.2004

sporočila: 3

tema odprta - 23. okt 2004 0:32 | ogledi: 2.005 | odgovori: 6

V rubriki FAQ / pomoč sem zasledila vprašanje Zakaj pri tiskanju odreže desni del besedila. Da vam ne bo rezalo besedila greste v datoteko na pripravo strani in tam premaknete besedilo bolj levo.

Mene pa zanima kako se tiska recept brez ocenjevanja in mnenja o receptu. Ali to lahko delajo samo tisti, ki so v plus paketu?

Lp, riba

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. okt 2004 10:08

Ja, to lahko delajo le tisti, ki so naročeni na Plus paket. Tistim se prav tako ne printajo solnice in nepotrebne stvari, ampak je dizajn namenjen prav printanju... Imam še drug nasvet kako ne odreže desnega dela: Ne uporabljajte slabih programov, kot je Internet Explorer, ampak si namestite Opero ali Firefox in bo tiskalo vse že privzeto Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

poloni  

član od: 19.10.2004

sporočila: 123

23. okt 2004 23:32

Pri tiskanju recepta lahko sami označite, kaj želite natiskati. Recept "odprete", nato se z miško postavite na začetek tistega dela recepta, ki ga želite natisniti, pritisnete levi miškin gumb, nato pa vlečete do konca, do koder želite natisniti. Jaz tiskam samo levi in desni stolpec, torej sestavine in postopek dela. Z označevanjem je najbolje začeti na koncu postopka, potem pa vlečete gor in levo proti sestavinam. Naslova ni treba označevati, saj se sam od sebe izpiše na vrhu lista. To lahko naredi vsak, ne le člani ali naročniki Plus paketa. Lep pozdrav. Poloni

poloni  

član od: 19.10.2004

sporočila: 123

24. okt 2004 0:06

Moram še dodati: ko ste besedilo, ki ga želite natisniti, označili (obarva se črno), odprete levo zgoraj polje Datoteka, nato Natisni, nato pa nikar ne pozabite označiti Izbor (ali Označeno pri nekaterih računalnikih), sicer vam bo računalnik kjub označenemu besedilu vse natisnil. Dokler ne začnete tiskati, mora besedilo ostati obarvano črno. Ko pa se začne tiskanje, lahko že raziskujete drug recept. Obilo uspeha in veselja. Poloni

riba  

član od: 22.10.2004

sporočila: 3

24. okt 2004 15:06

Poloni! Hvala za nasvet, tiskanje tako deluje. Lp, Riba riba

poloni  

član od: 19.10.2004

sporočila: 123

27. okt 2004 14:25

No, me veseli. Topel jesenski pozdrav. Poloni

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. okt 2004 14:35

Tale slika pa le toliko, da se vidi kaj zamujate, ko niste naročniki Plus paketa. Natisnjen recept bi lahko izgledal tudi takole: http://www.kulinarika.net/grafika/reklama9b.gif Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti