Novi smeškoti

neznan uporabnik
tema odprta - 22. maj 2001 22:19 | ogledi: 2.881 | odgovori: 17

Kot ste verjetno že opazili, se je forum barvno nekoliko spremenil in postal nekoliko bolj KulSlo obarvan. To pa ni vse! Bojan je pripravil tudi nove, kulinarične smeškote, ki so nadomestili starih dvajset.

Zdaj pa jih kar veselo uporabljajte

Jernej

Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

30. maj 2001 22:02

Je možno, da nikomur niso smeškoti všeč, se nikomur ne da nič napisati ali pa nihče ni nič opazil, kako sva se z Bojanom trudila zadnji teden? Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

30. maj 2001 22:02

Je možno, da nikomur niso smeškoti všeč, se nikomur ne da nič napisati ali pa nihče ni nič opazil, kako sva se z Bojanom trudila zadnji teden? Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

31. maj 2001 6:30

Živjo! Moram vama čestitati. Meni so smeškoti zelo všeč. Kar tako naprej. Spremenil(a) - hana dne 31 maj 2001 06:31:31

neznan uporabnik

31. maj 2001 7:43

Res sta se potrudila in cenim to, le napisala nisem nič. Sedaj popravljam tudi to in upam, da bosta v bodoče še imela podobne navdihe. Pozdravček in smeškota vama pošiljam.

neznan uporabnik

31. maj 2001 17:39

Lustkani ! Cestitam ! Lep pozdrav in hvala, ker tako skrbite za nas. Barbara

neznan uporabnik

3. jun 2001 18:10

No užaljene neveste. Tudi jaz vas moram pohvaliti.Pa ne samo zaradi smeškotov ampak ostale stvari(nasveti,recepti...)to je tapravo.KO prebiram vaše strani nikoli ne pomislim koliko stane internet.Le tako naprej stane

neznan uporabnik

3. jun 2001 21:40

Saj nismo užaljeni, radi bi edino povratne informacije od vas. Ta stran je naša in vaša, vsekuharksa in želimo si, da bi bila takšna tudi v naprej. Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

5. jun 2001 13:26

novi smeškoti so odlična sprememba

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

27. jul 2006 13:33

Vesna, ja, to delamo za otroke...malo smo zaspali, a bomo nadaljevali kmalu! Bojan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti