A ima kdo izkušnje s tem??? Sicer je samo na pižami, kar se da preživeti.
Loni ![]()
A ima kdo izkušnje s tem??? Sicer je samo na pižami, kar se da preživeti.
Loni ![]()
29. dec 2004 16:40
tudi jaz sem imela enako nezgodo,ker pa se mi je to zgodilo ravno v kopalnici pa sem imela pri roki ravno varikino,pa sem samo malo polila po packi,čez 2 minutki ni bilo sledi o propolisu,potem sem pižamo samo splahnila z vodo in jo dala v pralni stroj,sem mislila,da bo varikina razbarvala pižamo pa je ni-je še vedno modra
29. dec 2004 19:23
Tudi jaz sem dobila propolis na pižamo in ga nisem nikoli več sprala. Res pa nisem probala z varikino.
29. dec 2004 23:41
Ha, očitno imamo vsi izkušnje s propolisom na pižami. Sicer pa je moa zgodba taka kot Lucyjina ... Veliko sreče!Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Lečin curry s kruhovimi cmoki

Pekoče piščančje perutničke