Studentska prehrana+boni

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

2. nov 2008 9:11

To, kar je napisala galyka, je sicer že starejšega datuma, vendar pa sem nedavno tega nekje prebrala, da gostinci obravnavajo študente kot drugorazredne goste, ki baje dobivajo manjše porcije in ne smejo sedeti, kjer želijo, ampak  jih gostinci usmerjajo na njim namenjena mesta.

rrr

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

2. nov 2008 10:15

rrr, kakor kje, najbrž. Poznam samopostrežno restavracijo v Ljubljani, kjer zagotovo mNI tako, pa v bližnjem, bolj italijansko obarvanem lokalu tudi ne. Ne opazi se, kdo je kdo, bi rekla. Jaz sicer nsiem z boni, ampak zaidem tja......

rimljanka - zasebno mnenje

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

2. nov 2008 11:20

Ja, jaz tudi mislim, da povsod le ne more biti tako, pravim pa, da sem to prebrala v enem od slovenskih tednikov in to niso imoje izkušnje, niti izkušnje mojih otrok.

rrr

simon  

član od: 31.8.2004

sporočila: 16

2. nov 2008 12:52

Zakaj pa moje poste vedno izbrišete? Sem povedaal kaj kar ni res ali bo treba plačat za to da forumašem delim informacije o dobri hrani????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? simon vidic

vanja  

član od: 28.6.2004

sporočila: 18

2. nov 2008 12:53

Na tej strani so objavljeni tedenski meniji za kosila na bone: http://www.student-info.net/index.php/bonapetit/ Drugače pa, če želite zdravo hrano absolutno priporočam gostilno Stadra v centru. Priti moraš tam nekje do dveh ker potem jim že malo zmankuje jedi. Glede odnosa do študentov je pa zelo različno. Ponekod si pač menjvreden (v tem je na prvem mestu Cantina mexicana). Jaz recimo tudi "na denar" ne grem jest tja kjer so me imeli kot študentko za manjvredno. So vnaprej zgubili strnako. vanja

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

2. nov 2008 13:57

Tudi mene Cantina Mexicana ne bo več videla, iz istega razloga kot pri Vanji. Pfej, pa takšen odnos, zamerili so se mi do konca. Ne vedo, da s takim arogantnim odnosom izgubljajo veliko strank! Bi pa pohvalila npr. Don Felipe, kjer smo bile kolegice zadnjič super postrežene aby

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

2. nov 2008 13:57

Kaj so ti pa zbrisali, Simon??

 

rrr

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

2. nov 2008 16:17

Simon, mene pa zanima kako se reče tam na Nazorjevi ko prodajajo kebabe. Prej sem namreč iskala po seznamu restavracij, pa nisem našla kaj primernega. Morda sem sam spregledala. Me pa zelo mika sprobat. Pecenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti