Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

24. avg 2004 12:11

JamieO, solze mi tečejo od smeha!!! Tako si me nasmejala, da me vse boli. Tudi jaz se ne smem pregrešiti, ker če se, potem je to zelooo. Saj je prav, da si možu krof ukradla, vsaj ne bo še on naše diete rabil. O ploščicah pa raje ne govorim,. Sem jih dobila po ugodni ceni, pol pa polaganje tolk plačala, da me še danes glava peče. JamieO nikar ne bodi tako stroga do sebe, saj se boš posušila. Koliko kg in cm v višini pa imaš sedaj? Jaz imam danes OH in sem se odločila, da bom s seboj nesla slane palčke. BLJAK!!! Vse skupaj se mi je spremenilo v en ogromen cmok, in zdaj pijem kot žolna. Zdaj vidim zakaj slano pecivo v količini pizze - ja normalno, saj ga ne moreš niti polovico doze dol požret! JamieO nisi mi odgovorila, kako je sončnica uspela? Je že končana? alja Sporočilo je spremenil(a) alja dne 24. avg 2004 12:36:08

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

24. avg 2004 13:21

No, me veseli, da sem te spravila v smeh. Midva jih pa kar sama polagava, ti moram rect, da sva kar eksperta, ker jih poloziva brezhibno. In tudi racunava koliko sva s tem prihranila in tisti denar porabiva za uzivancijo. Nc se ne bom posusila. Koliko kg imam ne vem, ker se se nisem tehtala. Imam pa konf. st. 40 pri 172 cm visine torej vidis, da o susi ni govora. Pa saj sem menda res zmesana! En posl. partner s katerim tudi privat kaksno receva, mi je rekel, da sem na oko zgubila kaksnih 7-8kg, pa zadnjic sem 2 sodelavca zalotila ko sta komentirala, da sem fajn shujsala. Mogoce pa ne bi smela hlac poskusat zvecer ampak zjutraj. Ma, ful sem smotana. Ko pridem z dopusta, to bo 22. septembra sem bom prvic stehtala. zakaj si si pa kupila palcke? Saj je cel kup raznega slanega peciva, se tam na dieticnem oddelku. Jaz sem si ponavadi kupila kar tistega navadnega. Pojedla sem pol vrecice in pazila, da pol ure nisem pila, da se mi ne bi naredila kepa. Pa se slano to pecivo ni prevec. Saj si ti mene tudi spravila v smeh s temi palckami! Soncnica je 85% koncana, nekaj detajlov moram se naredit. Pri oljnih barvah je tezava v tem, da se tako dolgo susijo, pa se cakat moram, da pride na vrsto moje stojalo. Je dragi rekel, da mi ga bo sam naredil a tega je ze 7 mesecev . Sicer pa vzporedno delam na treh slikah. Prva je groba kopije Monetove zene in sincka na travniku, ziher poznas. Druga slika pa je slika treh gusarskih ladij na morju v vecerni svetlobi. Ce te zanima kako dobra/slaba sem, mi daj mail, pa ti lahko posljem fotografije slik, ko bodo koncane. Vidim, da zadnje case nic ne jamras kar pomeni, da ti gre dieta dobro, a ne? Fino, ti privoscim, ceprav te poznam samo s foruma, moras bit pa ful simpaticna oseba. JamieO

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

24. avg 2004 14:00

JamieO res se ne smem pritoževati. Nič mi ni hudega. Kot sem rekla, sem zvečer lačna, sicer mi pa ta sistem prehranjevanja zelo ustreza. Zadnjič sem se tehtala mislim, da tri dni nazaj (tri dni po vodnem dnevu - po tvojih priporočilih) in ugotovila, da imam 30 dag več kot po V. Potem se nisem več tehtala. Bom mogla tudi jaz malo bolj po vojaško se držat. Ti, a veš kaj, takoj nehi hujšat! Saj si že čist suha! Kof. št. 40 pri 172 cm? Jaz sem od tal pognala 165 cm pa take konf. številke sploh ne upam želet... No ostale punce, povejte ji še ve, da je že dovolj suha... Veš, od Moneta poznam zagotovo samo lokvanje. Sem jih videla v živo in sem bila čisto očarana. Le pošlji mi e-mail. Ti bom poskusila poslati naslov. TinaK, kje si? si obupala? Zdaj smo pa brez fantov pa še Tine ostali... alja

a1307  

član od: 28.5.2002

sporočila: 18

24. avg 2004 19:57

Lep pozdrav vsem! Jaz sem nova tu in v dieti v 14 dneh sem izgubila 4kg, sedaj pa imam problem kaj naj jem na dopustu - grem za 14 dni v hotel pol penzion. Mi zna katera svetovati kaj naj naredim, da ne pojem vsega kar vidim! Alexa

sonce sije  

član od: 18.4.2004

sporočila: 8

24. avg 2004 21:03

Halo vsem, da vam razložim še mojo "bilanco" začela sem 19.07. in sicer so bili začetni kg. 80, pri 164 cm. Fletkano zaobljeno. Ko sem dobila razvite slike iz morja sem si najjjjjjjjlepšo nabila na hladilnik in štartala. No po dobrem mesecu je tole moj rezultat, ja in se zavedam da mi gre res prehitro dol. Kljub temu, da sem si normalno to želela, je moje energetsko stanje bolj klavrno kot ne. Ne vem zakaj, ampak verjetno imam čudovito službo s še bolj čudovitim delovnim časom, tako da imam velikokrat kosilo in večerjo ob enem. V vseh teh dnevih sem sladkim večerjam podlegla le enkrat, ampak vsakič mi je bilo tega odrekanja na sadni dan l žal. Sem si pač mislila; klinc te gleda prej si jedla, zdej pa pač ne boš / in sem šla spat. No in tako VEM, da ste ve na boljšem, ker vse delate nekako z glavo in s tem tudi pomalo grešite. A to ni mogoče čisto človeško?? Toliko let sem kiksala, da sedaj ne odstopim a ma niti za milimeter. Sam bog ve če se bo ta trma izplačala. Ja in JamieO, men te tud zdi na tole višino tvojo, kar fletkana tale številka 40?? Al kaj?? Koliko imaš še do konca? Sonce

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

24. avg 2004 22:03

Sonce sije, upam, da si si prilepila na hladilnik sliko od takrat, ko si bila suha, ker če se boš gledala, kako si na njih zaobljena, bodo šli kilogrami bolj počasi dol. Nekateri priporočajo celo, da bi si človek moral najti sliko ene lepe ženske (oz. moškega za moške) - idealnega telesa in si gor nalepit svoj obraz. To pa bi moral imeti nekje, kjer čim večkrat pogledaš. Baje to deluje OB DIETI zelo dobro. Imaš pa boljše izhodišče, kot sem ga imela jaz - 163 cm, 87 kg. Sem že končala in zgubila 16 kg. Upam in želim ti, da jih boš ti tudi vsaj toliko. Pozdravčki, Sy

vilmav  

član od: 24.8.2004

sporočila: 1

24. avg 2004 22:15

ZDRAVO!DANES SEM SE PRVIČ SREČALA Z VAŠO STRANJO IN SEM NAD NJO ZELO NAVDUŠENA.SEM VAŠA SOTRPINKA, KI JE PRIČELA 90-DNEVNO DIETO PRED DOBRIM TEDNOM. POMAGAM SI Z RININO KNJIGO 90-DNEVNA LOČEVALNA DIETA. Z NJO SEM ZELO ZADOVOLJNA, SAJ JE V NJEJ RECEPT Z USTREZNO ZAMENJAVO ZA VSAK DAN.KAKO SE BODO TOPILE KILE BOMO VIDELI.RADA BI IZGUBILA 15 KG.BOJIM PA SE, DA SEM PRI KOLIČINAH HRANE MALCE PREVEČ RAZKOŠNA. POVEJTE MI, ČE LAHKO POJEŠ NPR. PRI SADNEM DNEVU ZA EN OBROK KAJ VEČ SADJA KOT SAMO DVA KOMADA. KER SEM SLADKOSNEDA, SI PRI OH PRIVOŠČIM DOBER KOS TORTE ALI USTREZNEGA PECIVA.NA ŽALOST (ALI SREČO ) NISO NAPISALI, KOLIKŠEN NAJ BO TA KOS.KAJ MENITE VI? SE ŠE KAJ SLIŠIMO.UPAM DA BOM ZDRŽALA 90 DNI! JOJ KJE JE ŠE TO..... ĆAO! Vilma Virc

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

25. avg 2004 7:57

A1307 pozdravljena. lepo ti gre tole zbijanje kilogramov. Na dopustu pač pazi, da ne boš mešala. Če boš dovolj močan karakter, ti bo to uspelo.Saj dieta je takšna, da se vedno da najti izhod. Dobro preštudiraj kaj lahko ješ na katere dneve in se tega drži. Če ne bo nič ustreznega, pa ne jej tega ampak kupi drugo stvar. Res je to metanje denarja ampak se izplača, ker v nasprotnem primeru lahko dobiš vse kg nazaj. Sy, ne morem se načuditi tvojemu -kg. JAZ BI TUDIIIIII! Začeli sva na približno enaki stopnički po višini in širini. Zadnje dneve sem energetsko malo na psu, tako, da je moja dieta malce manj stroga, ampak danes imam vitaminski dan-krasno za nov začetek stroge diete. VilmaV tudi jaz sem zelo sladkosnedna, vendar pri tej dieti kar malo izgine želja po cukru. Jaz na sadni dan vseeno pazim katero pecivo si privoščim. Ampak, ker ne maram jedilne čokolade, potem naredim zamenjavo z večjo količino peciva. Praviloma pojem dva kosa doma spečenega peciva. Za dva kosa torte bi mogla biti pa kar heroj, da bi ju pojedla, ker so kar preveliki, se ti ne zdi? Sadja pa pač pojem toliko kosov, da nisem lačna. alja

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

25. avg 2004 8:33

Dobro jutro, punce! SONCE SIJE: ha-ha tudi jaz poznam ta sindrom lepih slik z morja in ko sem robantila nad njimi, me je moj dragi zacudeno gledal, ces da sem na slikah taka kot sem v resnici, on ze ni slabo slikal.... . No, zdaj pa se doma z digitalcem slikam kar sama, da vidim kaksna je kaj razlika oz. kako mi kaj pase. Do konca imam se dobre 3 tedne, uradno. Pa bom malce podaljsala. Komaj cakam, da grem na morje, ker na morju se bom itak ful potepala in tedaj me lakota cisto nic ne matra. Tako sem se zadnjic preganjala po Smrekovcu in sem bila do 17:30 komot na sadju in vodi. Ti kar bodi trmasta. Za telovadbo te pa kar ne upam vprasati glede na tvoj urnik. Saj, nic boljse nismo od tebe, da ves (delate z glavo). Prsti marskija pametnega napisejo, zelodcek pa vcasih kar nekaj po svoje.... Najbolj pomembno je to, da si clovek zada REALNE cilje in poisce pot do njihove uresnicitve. In potem ni slabe volje. VILMAV-mislim, da se na vitaminski dan vecina drzi pravila, da mine med obroki vsaj 1 ura, da naenkrat jes samo 1 vrsto sadja in da ga pojes toliko, da se najes. Res ni definirano kako velik mora biti ta kos torte, pa saj ce si ga kupis itak ne more biti prevelik, ker se ne spomnim zadnje case v kateri slascicarni bi imeli veeeelike kose. Kar se ostalih obrokov tice opisanih v Rini, se mi zdi, da vecina pravi, da so kolicine za testenine npr. prevelike. Porcija naj bi bila zvrhan globok kroznik za kosilo in pol manj za vecerjo. Ko sem jaz zacela s 3MD, si nisem mogla predstavljati kako bo minilo teh 90 dni. Mislim, da bo treh tednih nekako nehas o tem razmisljat; zelodcek se skrci in strah pred morebitnim stradanjem tudi mine, ko vidis, da se v glavnem kar najes in da ni lakote. A1307: predvidevam, da na dopust ne gres sama. Mislim, da si celo v prednosti, ker bodo za vas kuhali drugi in s tem bo manj moznosti za prekrske. Pri zajtrku je najbolje, da sploh ne dovolis, da ti prinesejo na mizo kaj drugega od sadja, oz. ce je samopostrezni bife - da vzames le sadje. Pri kosilu pa pojej pac tisto kar je dovoljeno na tisti dan. Ce imas OH dan in bodo servirali riz - se ne sekiraj, lepo ga pojej. Ce bos dobila na skrobni dan testenine - se tudi ne sekiraj, B dan bo pa itak najmanj problematicen. Ce pa bos le imela prevelike skomine po "komplet" kosilu/vecerji, pa enostavno vstani od mize, ko bos pojedla tisto kar si si predvidela in pojdi ven. ALJA, kaj pravis "jaz bi tudi" - saj ti itak ze gre vec kot super, le casovno si se zadaj. JamieO

aneris  

član od: 13.4.2004

sporočila: 70

25. avg 2004 8:38

Vsak dan vas redno prebiram zato se mi zdi pošteno, da se tudi malo oglasim. Na dieti nisem se pa zelo kontoliram kaj jem in pravo kombinacijo in uro. Kot že enkrat povedano začnem septembra. Alja si šla spet pozno spat, da na sadni dan ješ pecivo. Glede JemiO ne vem mislim, da je punca s to višino in kon.št. ravno prav, tako da se te diete drži samo zato da je v dobri družbi foruma, ker se tukaj zelo sproščeno pogovarajmo svašta. lp Irena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti