Aparat za peko kruha

pundiga  

član od: 25.1.2004

sporočila: 2

tema odprta - 21. jul 2004 14:19 | ogledi: 1.833 | odgovori: 2

Najprej lep pozdrav!

Pred kratkim sem si ga kupila in sicer od CLATRONICA BBA 2605. Sedaj imam pa majčken problem. Navodila so, saj zame (ki s tem nimam izkušenj), nepopolna. Ne vem, kako se naj lotim peke. Ali se dajo vse sestavine naenkrat, ali katero naknadno. Pa glede programov in z njimi povezana vzhajanja in tako naprej...Enostavno povedano- nič mi ni jasno. Sedaj bi pa prosila, če ima kdo to zadevo doma in če bi mi lahko na kratko razložil kaj in kako, naprej se bom pa tudi že sama znašla. Že v naprej se vam lepo zahvaljujem!

Lep pozdravček in še naprej lep dan vam želim!

Temo je spremenil(a) pundiga dne 3. feb 2011 12:32

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

22. jul 2004 7:17

Pudinga, na to temo je bilo že veliko napisanega. Poglej v stare forum, kjer boš našla debato s podobnim naslovom. Lp Mimika

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

22. jul 2004 13:14

pudinga mogoče ti bo tole kaj pomagalo http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=710 drugace pa das vse sestavine na enkrat notri in izbereš program in stratr in čez cirka par ur mas kruh pečen enostravno kot pasulj .... ce pri nas to jaz delam , pol ves da ne more bit kaka umetnost Dušan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti