Corona objemanje

tema je zaklenjena

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

3. avg 2020 15:49

Tudi jaz menim, da se se v najhujsih casih ljudje salijo, saj je to naravna oblika premagovanja strahu, obupa, negotovosti...se vsaki dobri sali na racun korone sem se nasmejala.

Vsem pa je jasno, da ta virus ni hec, zato odgovorno ravnamo.

 

 

 

naor

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

3. avg 2020 16:24

Je že tako, da nimajo vsi smisla za črni humor, lažje bi jim bilo, če bi to sprejeli, saj ni nič  hudega, če le drugim pustijo veselje.
Objemi že, objemi, ma kaj pa corona seks?

lp, mzm

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 616

3. avg 2020 17:26

madonca, kakšna negativna debata se je razvila iz mojega pogrešanja objemov :(

imajo kar prav tisti, ki pravijo, da nas bo veliki vodja razdvojil, da se bomo kar pobili med sabo 

sijasaja

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

3. avg 2020 18:29

O katerem velikem vodji govoriš, sijasaja? Mar ni kar vsepovsod situacija podobna oziroma marsikje še hujša?

Sicer pa ja, toliko vicev, kot je v tem času krožilo med ljudmi, jih že dolgo ni, pa čeprav so na račun tega zla, ki nam je dejansko precej spremenilo življenje. In hvala bogu, da je tako. Smeh je pol zdravja.

rrr

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

3. avg 2020 20:54

Če je virus na pohodu se ni za hecat.Čeprav vas razumem sem upokojena in mi ni težko biti doma imamo kmetijo in polno dela,ampak tamle aprila sem bilapa tudi že malo sita,ker vnukov nisem videla več kot dva meseca,pa niso tako daleč.Zaupam pa zdravtvu oziroma njihovim infektologom,potem pa ne vem ali sem ovca ali ne

dvorana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. avg 2020 21:24

Anemiilat je napisal/a:

Hvalabogu, da se lahko malo nasmejimo. Ogromno vicev kroži na račun corone. 

Anemiilat

Najboljši mi je ta: Je en zdravnik priporočal, da je zoper korono najbolje pojesti kilogeam suhe koruze. Pomaga sicer ne, a če pride do kremacije, bo pravi spektakel.

Sicer pa je žalostno, če se ne moremo šaliti in smejati na račun vsega, kar nas je doletelo. Mene in vse okoli mene prav humor, tudi črn in na lasten račun, pokonci drži. 

 

mamamia

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

3. avg 2020 21:33

dvorana je napisal/a:

Če je virus na pohodu se ni za hecat.Čeprav vas razumem sem upokojena in mi ni težko biti doma imamo kmetijo in polno dela,ampak tamle aprila sem bilapa tudi že malo sita,ker vnukov nisem videla več kot dva meseca,pa niso tako daleč.Zaupam pa zdravtvu oziroma njihovim infektologom,potem pa ne vem ali sem ovca ali ne

dvorana

 

Dvorana, pred 14. dnevi sem bila v eni od trgovin   Hofer, pred menoj je šla v trgovino mlajša ženska, bila je brez maske , trgovka jo je ustavila in ji prijazno dejala, da ne sme v trgovino, ker je brez maske in je to neodgovorno do ostalih in ker je nošenje mask v zaprtih prostorih obvezno. Ženska  ji je zelo "prijazno" odgovorila-nisem ovca, da bi jo nosila, prodajalka pa  ji je odgovorila- v redu, vendar morate iti iz trgovine, ker nimate maske, z vso jezo je nato le šla iz trgovine. Prodajalka me je pogledala in mi dejala-no, vidite, verjetno bo že jutri klicala na upravo v Lukovico, češ, da sem bila jaz nesramna in neprijazna, veste, to se nam ves čas dogaja. 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 616

3. avg 2020 21:34

dvorana je napisal/a:

Če je virus na pohodu se ni za hecat.Čeprav vas razumem sem upokojena in mi ni težko biti doma imamo kmetijo in polno dela,ampak tamle aprila sem bilapa tudi že malo sita,ker vnukov nisem videla več kot dva meseca,pa niso tako daleč.Zaupam pa zdravtvu oziroma njihovim infektologom,potem pa ne vem ali sem ovca ali ne

dvorana

nisi ovca, te ne znajo tipkati :)

Delim to misel

Werner Werner Brozovic:

1. ČE JE TO RES SMRTONOSTNI VIRUS, potem se vlada gladko malo dela norca iz vas in vas ima za popolne bedake, če vam je za SMRTONOSTNI VIRUS priskrbela in ponudila TAKŠNE MASKE (papir in gumice).
2. ČE PA TO NI SMRTONOSTNI VIRUS, potem VAS VLADA NATEGUJE in ji nehajte verjeti, ker s tem ugrožate in grenite življenja svojih sodržavljanov, ki so ostali brez dela, se borijo iz dneva v dan, da preživijo.
KAJ VAM ŠE NI JASNO?

sijasaja

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 616

3. avg 2020 21:36

johana je napisal/a:
dvorana je napisal/a:

Če je virus na pohodu se ni za hecat.Čeprav vas razumem sem upokojena in mi ni težko biti doma imamo kmetijo in polno dela,ampak tamle aprila sem bilapa tudi že malo sita,ker vnukov nisem videla več kot dva meseca,pa niso tako daleč.Zaupam pa zdravtvu oziroma njihovim infektologom,potem pa ne vem ali sem ovca ali ne

dvorana

 

Dvorana, pred 14. dnevi sem bila v eni od trgovin   Hofer, pred menoj je šla v trgovino mlajša ženska, bila je brez maske , trgovka jo je ustavila in ji prijazno dejala, da ne sme v trgovino, ker je brez maske in je to neodgovorno do ostalih in ker je nošenje mask v zaprtih prostorih obvezno. Ženska  ji je zelo "prijazno" odgovorila-nisem ovca, da bi jo nosila, prodajalka pa  ji je odgovorila- v redu, vendar morate iti iz trgovine, ker nimate maske, z vso jezo je nato le šla iz trgovine. Prodajalka me je pogledala in mi dejala-no, vidite, verjetno bo že jutri klicala na upravo v Lukovico, češ, da sem bila jaz nesramna in neprijazna, veste, to se nam ves čas dogaja. 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

nihče te ne more prisiliti, da nosiš masko! niti kaznovati! a nič ne berete?

sijasaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti