Corona objemanje

tema je zaklenjena

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

3. avg 2020 8:50

Objeti se ali ne, ja stvar vsakega posameznika.

Nosim masko, tam kjer moram. Menjavam jih isto kot Mamamia - z možem .

Ne mislim si vsakič nataknit čisto masko ko grem kam. V enem dnevu grem na pošto, v trgovino, na črpalko, lekarno, pa še kam. Naj bi si vsakič dala novo masko? Ne, ampak  si vsakič dam isto masko, ki jo imam že par mesecev v avtu.

Objemi? Ja, objamem nekoga ki mi je blizu, ki ga imam resnično rada in si moj objem zasluži, isto kot pred koron. Itak da ne talam objeme vsakem ki ga srečam. Da pa ne bi objela bližnje, ali sina , ki sam ga videla po 5-ih mesecih, pa ne pride v poštev, pa korona gor ali dol. Vse je v glavi in vsak po svoje.

 

Tole je malce za hec:

 

Odkrili so da je novi simptom korone driska. Bo Vlada uvedla obvezno nošenje plenic?

SMARTY1

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

3. avg 2020 10:30

SMARTY1 je napisal/a:

 

Tole je malce za hec:

 

Odkrili so da je novi simptom korone driska. Bo Vlada uvedla obvezno nošenje plenic?

SMARTY1

Ne, ker bo poskrbela za upoštevanje predpisane distance. Tako, kot tale dišavna vodica:

Cila

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12651

3. avg 2020 14:06

SMARTY1 je napisal/a:

 

Tole je malce za hec:

 

Odkrili so da je novi simptom korone driska. Bo Vlada uvedla obvezno nošenje plenic?

SMARTY1
 
 

No, to kar si zapisala, Smarty, ni niti malo, niti slučajno hec, veš. To je norčevanje, kajti ta simptom ni niti slučajno smešen  za tiste, ki so zboleli za virus, oprosti. Pa še to, za virus ni kriva vlada, obvezno nošenje mask je  priporočilo Svetovne zdravstvene organizacije, po kateri se ravna NIJZ Slovenije in tudi sicer  , večina držav po celem svetu.  Norčevanje iz nošenja plenic pa je tudi neumestno in nesramno, se sploh zavedaš,koliko odraslih ljudi vsaj v Sloveniji , mora nositi plenice, ker imajo resne zdravstvene teževe, oz. so privezani na posteljo, tudi več let. To, da se iz smrtonosnega virusa še vedno norčuješ, no to je pa res nesramnost.    

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8695

3. avg 2020 14:20

SMARTY1 je napisal/a:

Objeti se ali ne, ja stvar vsakega posameznika.

Nosim masko, tam kjer moram. Menjavam jih isto kot Mamamia - z možem .

Ne mislim si vsakič nataknit čisto masko ko grem kam. V enem dnevu grem na pošto, v trgovino, na črpalko, lekarno, pa še kam. Naj bi si vsakič dala novo masko? Ne, ampak  si vsakič dam isto masko, ki jo imam že par mesecev v avtu.

Objemi? Ja, objamem nekoga ki mi je blizu, ki ga imam resnično rada in si moj objem zasluži, isto kot pred koron. Itak da ne talam objeme vsakem ki ga srečam. Da pa ne bi objela bližnje, ali sina , ki sam ga videla po 5-ih mesecih, pa ne pride v poštev, pa korona gor ali dol. Vse je v glavi in vsak po svoje.

 

Tole je malce za hec:

 

Odkrili so da je novi simptom korone driska. Bo Vlada uvedla obvezno nošenje plenic?

SMARTY1

Smarty,

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

3. avg 2020 14:35

johana je napisal/a:
SMARTY1 je napisal/a:

 

Tole je malce za hec:

 

Odkrili so da je novi simptom korone driska. Bo Vlada uvedla obvezno nošenje plenic?

SMARTY1
 
 

No, to kar si zapisala, Smarty, ni niti malo, niti slučajno hec, veš. To je norčevanje, kajti ta simptom ni niti slučajno smešen  za tiste, ki so zboleli za virus, oprosti. Pa še to, za virus ni kriva vlada, obvezno nošenje mask je  priporočilo Svetovne zdravstvene organizacije, po kateri se ravna NIJZ Slovenije in tudi sicer  , večina držav po celem svetu.  Norčevanje iz nošenja plenic pa je tudi neumestno in nesramno, se sploh zavedaš,koliko odraslih ljudi vsaj v Sloveniji , mora nositi plenice, ker imajo resne zdravstvene teževe, oz. so privezani na posteljo, tudi več let. To, da se iz smrtonosnega virusa še vedno norčuješ, no to je pa res nesramnost.    

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

O moj Bog, Johana .

Iz koga ali iz ćesa sem se norčevala? Se zelo dobro zavedam trenutne situacie in se zavedam da smo se vsi zelo spremenili. Spremenili smo svoje navade, spremenilo se je naše življenje, spremenilo se je marsikaj. Ampak zaradi tega ne mislim postati zagrenjena in brezvoljna. 

S tem hecom, ki sem ga pripisala, če sem komu izmamila nasmeh na ustnice in s tem polepšala dan (kar verjamem da sem ) je moj dan popoln! 

In, ljuba duša, če ne poznaš heca, prosim da me v prihodnje lagano preskočiš, ker to ni prvič da si vsula plaz na mojo stran.

SMARTY1

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

3. avg 2020 14:36

Dragička je napisal/a:
SMARTY1 je napisal/a:

 

Smarty,

Dragička, , z varnostne razdalje .

SMARTY1

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2396

3. avg 2020 15:02

Hvalabogu, da se lahko malo nasmejimo. Ogromno vicev kroži na račun corone. 

Anemiilat

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12651

3. avg 2020 15:29

SMARTY1 je napisal/a:
johana je napisal/a:
SMARTY1 je napisal/a:

 

Tole je malce za hec:

 

Odkrili so da je novi simptom korone driska. Bo Vlada uvedla obvezno nošenje plenic?

SMARTY1
 
 

No, to kar si zapisala, Smarty, ni niti malo, niti slučajno hec, veš. To je norčevanje, kajti ta simptom ni niti slučajno smešen  za tiste, ki so zboleli za virus, oprosti. Pa še to, za virus ni kriva vlada, obvezno nošenje mask je  priporočilo Svetovne zdravstvene organizacije, po kateri se ravna NIJZ Slovenije in tudi sicer  , večina držav po celem svetu.  Norčevanje iz nošenja plenic pa je tudi neumestno in nesramno, se sploh zavedaš,koliko odraslih ljudi vsaj v Sloveniji , mora nositi plenice, ker imajo resne zdravstvene teževe, oz. so privezani na posteljo, tudi več let. To, da se iz smrtonosnega virusa še vedno norčuješ, no to je pa res nesramnost.    

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

O moj Bog, Johana .

Iz koga ali iz ćesa sem se norčevala? Se zelo dobro zavedam trenutne situacie in se zavedam da smo se vsi zelo spremenili. Spremenili smo svoje navade, spremenilo se je naše življenje, spremenilo se je marsikaj. Ampak zaradi tega ne mislim postati zagrenjena in brezvoljna. 

S tem hecom, ki sem ga pripisala, če sem komu izmamila nasmeh na ustnice in s tem polepšala dan (kar verjamem da sem ) je moj dan popoln! 

In, ljuba duša, če ne poznaš heca, prosim da me v prihodnje lagano preskočiš, ker to ni prvič da si vsula plaz na mojo stran.

SMARTY1

Imam preveč ljudi iz ožjega sorodstva in tudi iz svoje družine, ki so v zdravstveni stroki in zame corona ni hec in vici na to smrtonosno bolezen tudi ne. Sedaj bom zaključila in obljubim, da se glede na tvoje zapise, nikoli in nikdar več ne bom oglasila, sicer pa, kolikor vem, mi tudi ti nisi ostala dolžna, če sem kdaj komentirala tvoje zapise.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

3. avg 2020 15:31

Johana, ne premoreš niti kančka smisla za humor?

rosie

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12651

3. avg 2020 15:39

rosie je napisal/a:

Johana, ne premoreš niti kančka smisla za humor?

rosie

Kot sem že zapisala, v zvezi s smrtonosno boleznijo, kot je corona virus, niti slučajno, kajti poznam tri ljudi, ki so zboleli za corono in mislite si kar si hočete, glede na pripovedovanje njihovih svojcev, mi ni do smeha, kaj šele do humorja.  

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti