Ricinusovo olje

Malo iščem po forumu pa ne najdem podobne teme. Namreč moja babica je včasih rekla, da če ima težave s prebavo, doda jedem malo ricinusovega olja. Kakor brskam po spletu, so več ali manj opisani učinki na kožo in lase, ne pa prav posebno kako ricinusovo olje deluje na prebavo ali kako ga dozirati (https://www.zdravje.si/ricinusovo-olje). Ali ima kdo recimo nasvet is prakse, koliko se ga doda recimo za zaprtje? Ali se danes sploš še uporablja v takšen namen?

PikaMelonica

Kako ne najdeš? V brskalnik vtipkaj ricinusovo olje zaprtje in našla boš množico zadetkov. Tule je eden za začetek. Izkušenj pa nimam.

rimljanka

Že, že, ampak sem mislila iz prakse če kdo doda v kakšno omako ali kaj takega :)

PikaMelonica

Daš na žlico in spiješ

 

Engie

Ko ga spiješ moraš biti v bližini WC-ja.

reza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti