Katera brizga za oblikovanje smetane in nadeva? - kulinarika.net

Vanesa84  

član od: 18.6.2017

sporočila:68

tema odprta - 8. feb 2018 14:58 | ogledi: 2.168 | odgovori: 3

Prosim, da mi vse, ki doma oblikujete torte in peciva z tistimi pumpami za smetano, če mi poveste katero kupiti, da ne bom vrgla denarja stran? Iščem namreč takšno, ki bi jo lahko dala v pomivalni stroj, da bi bla za večkratno uporabo in pa seveda, da je priročna, ker sem kupila neke poceni kot plastične brizge in nisem zadovoljna.

Hvala!

Vanesa84

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 11049

8. feb 2018 16:24

Takšno imam jaz, kupljena v Merkurju v ponedeljek,   cena okoli 6 evrov, za marmelado , pri polnjenju krofov, se je obnesla zelo super  !!!!

Pere se lahko v pomivalnem stroju, ker je iz kvalitetne plastitke in ne moreš verjeti, ima garancijo 3 leta-izdelovalec Tescoma.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 8. feb 2018 16:27

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1500

8. feb 2018 17:36

Jaz pa sem v pekarni vrhnika kupila vrečko iz blaga, tako ta pravo za profesionalce in potem dokupovala nastavke (manjša luknja, večja luknja, nazobčan model, daljši nastavek za krofe polnit). Nastavki gredo v pomivalca, vrečko pa v vreli vodi prekuham...

LP, Saša

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7857

9. feb 2018 11:17

Enako kot Saša, za polnjenje krofov pa uporabljam brizgo z iglo, pred leti dobila za darilo, ravno včeraj spet uporabljena, mi je všeč, ker je prozorna in vidim, koliko marmelade dam v krof.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

malo za hecmadoka
Kaj jutri za kosilo?Dragička
Kaj danes za zajtrkPetrca_5
MOJ vrteta
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti