Sirup madal bal

juhica  

član od: 2.6.2004

sporočila: 53

tema odprta - 9. jun 2004 10:33 | ogledi: 10.133 | odgovori: 11

Danes sem začela post z Madal balom,pa me zanimajo vaše izkušnje z njim.Sirup prečisti telo in zbije par kilogramov.Prosim za vaše mnenje.

Levinja

Pomlad  

član od: 26.5.2004

sporočila: 91

9. jun 2004 12:42

Hm, jaz sem enkrat poskusila, vendar sem se po dveh dneh postenja zbudila tako oslabela, da sem v kopalnici skupaj zlezla. Takrat sem vzela sirup in ga odnesla sodelavki, ki je to redno prakticirala in se ga nikoli vec pritaknila. Njej je sicer uspelo izgubiti nekaj kilogramov, vendar jih je potem tudi dobila nazaj in tako jovo na novo... Ne vem, za zbijanje kilogramov se mi se vedno zdi najbolje veliko intenzivne telesne vadbe in nekaj manj hrane, kot vse diete in stradanja. Na ta nacin rezultati sicer niso hitro vidni, se pa clovek precej bolje pocuti...

karmenalex  

član od: 29.10.2003

sporočila: 143

9. jun 2004 13:23

Joj, tu imam tudi jaz slabo izkušnjo izpred več let.Brez hrane sem sicer zdržala štiri dni in se mi je kar precej "motilo", ker imam praviloma nizek pritisk in je bil tedaj še nižji, vendar sem ga polomila, ko sem vzela neki zeliščni odvajalni čaj (priporočilo na ovitku!) in dobila take kolike, da sem sredi noči padla v kopalnici, za trenutek izgubila zavest, ko pa sem prišla k sebi, sem imela prebito arkado! Verjetno je bolj priporočljiv enodnevni lunin post, v smislu uživanja zelenjavno-sadnih sokov, drugače pa, se povsem strinjam s Pomladjo, več gibanja, manj obilni obroki pa morda pravilna kombinacija živil. No, veliko volje in uspeha ne glede, za katero varianto se boste odločili!....LP Karmen V.

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

10. jun 2004 8:00

Osebno imam s sirupom dobre izkušnje. Po porodu, ko sem nehala dojiti, sem se odločila zanj. Bilo je poleti, zelo vroče. Naredila sem si sirup po receptu, ga dala v haldilnik in vsake toliko popila kar na "ror" , je bilo lažje. Počutila sem se odlično, nisem bila lačna, nisem omedlevala itd..... Shujšala sem kar precej (tega je že 13 let) in od takrat se nisem več drastično zredila - malo pa je potrebno vseeno paziti. Sedaj pa vsake toliko, večinoma poleti, naredim 15 dnevno kuro, da se telo prečisti. Lp

damjana1  

član od: 17.10.2002

sporočila: 28

10. jun 2004 8:59

Nekoč sem na internetu zasledila (če vipišeš v iskalnik "detox diet madal bal" dobiš precej zadetkov) da poleg klasičnega posta s tem sirupom mogoče prečiščevati telo tudi na druge načine, in sicer da ga piješ enkrat na teden, da se lotiš krajše variante od 3 do 5 dni ali pa da ga piješ namesto enega obroka - bodisi namesto večerje ali namesto zajtrka, s tem naj bi se podaljšal vsakodnevni ciklus prečiščevanja telesa. Kolikor jaz poznam zadevo je zelo odvisno od organizma - eni krasno prestajajo 10 dnevni post in ga ponavljajo večkrat na leto. Namen je prečiščevanje telesa, ne toliko izguba kilogramov.

SonjaB  

član od: 9.1.2004

sporočila: 250

10. jun 2004 11:13

Zanima me iz katerih sestavin je sirup in kje se ga da kupit? Sonja

damjana1  

član od: 17.10.2002

sporočila: 28

10. jun 2004 11:30

Kupi se ga v lekarni, cena je okoli 4200 sit za pol litra soka. Natančne sestave ti zdajle ne morem prepisati, si pa lahko pogledaš kaj več na: <http://www.neeradetox.com/Syrup.htm> gre pa za mešanico javorjevega sirupa in sirupa palme.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. jun 2004 11:35

V bio trgovinah je cenejši, v Kalčku, če se ne motim, je bil manj kot 4000 SIT. Loni

damjana1  

član od: 17.10.2002

sporočila: 28

10. jun 2004 12:05

Možno, možno, mene bi pot do Kalčka stala bistveno več kot razlika v ceni ;-)). Je pa dobra informacija za ljubljančane.... Lahko da je tudi v kateri od Lekarn cenejši - tudi tukaj so cene hudo različne.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. jun 2004 13:22

Če kupiš v spletni trgovini Kalček za znesek najmanj 6.000,00 SIT, je dostava brezplačna. Verjemi, se hitro nabere. Loni

juhica  

član od: 2.6.2004

sporočila: 53

10. jun 2004 14:41

Hvala vsem,ki ste si vzeli čas za odgovor.Danes je drugi dan in se še vedno počutim zelo dobro.Ne vem točno kaj naj jem ,ko se post konča.Ker sem drugače na 90 dnevni dieti in imam določene dneve,ker moram ločevati živila.V nedeljo ko lahko spet jem imam sadni dan in vrjetno bom pojedla le kak kompot(nesladkan).Ima kdo izkušnje z hrano po postu? Levinja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti