Potrebujem nasvet od uporabnikov plus paketa!

milan2  

član od: 6.6.2004

sporočila: 1

tema odprta - 6. jun 2004 21:16 | ogledi: 2.983 | odgovori: 56

Živjo vsi!

Stran sem odkril pred kratkim in to po naključju. V debatah še nisem sodeloval, tudi receptov nisem pošiljal, vidim pa da obstaja tudi paket, za katerega se pobira 5000 SIT (na leto)...

Zdaj reklama je eno, to vsi vemo, mene pa zelo zanima konkretno od vas ki ga imate. Se vam je splačalo? Vam je žal da ste vzeli paket? Je od njega kaj PRAKTIČNE koristi, ali se le pobira denar? Kdo mi jamči, da se vrata kulinarika ne zaprejo jutri? Dvomim, da bom še videl potem denar ali paket.

Zanima ma od tistih, ki ste naročeni, ne od tistih, ki niste. Upam, da ne sprašujem kaj, kar je prepovedano, samo nisem navajen plačevati nekomu, ki ga ne vidim in ne slišim. Samo za to gre. Ne toliko za vsoto.

No, hvala vsem!

Milan

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. jun 2004 7:49

Tudi jaz sem dolgo časa cincala in oklevala, potem ga je naročil zame moj najdražji, ki je opazil, da sem s KulSlo čisto zasvojena in sem vsak dan gor... Torej mi je dal vzpodbudo. Sedaj bom naročena nanj, dokler bodo strani obstajale. Ni mi žal, prav nasprotno, žal mi je, da ga nisem naročila prej!!! Tudi zelo zelo praktičen je, saj lahko z lahkoto iščem recepte po sestavinah, po točno določenih izrazih... Cena pa; teh pet jurjev ni tako velik znesek, da ga ne bi mogli preživeti, ne? Je pa stvar takšna, pa ne samo na KulSlo, kdor ne reskira ne... Sama sem že mnogo stvari naročila prek spleta, do sedaj; vse brez problemov... lp, lidka

hana  

član od: 31.8.2001

sporočila: 88

7. jun 2004 8:31

Na kulinariko sem naročena že od prvega dne, ko je bilo to možno. Do sedaj mi še ni bilo žal, ker je stran odlična. Kakšnega recepta še nisem poslala. Mi je pa zelo všeč, ker lahko, kot je že lidka povedala, iščeš recepte po sestavinah itd. Tudi jaz sem že veliko naročala preko spleta in s tem do sedaj nisem imela težav. Lp, Andreja

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

7. jun 2004 8:58

Tudi jaz sem naročena od prvega dne, ko je bilo možno. Recepte se res zelo hitro najde in ni mi žal denarja. Je pa res, da sem vsak dan gor. Lp, Janja

Alenka Š  

član od: 5.9.2001

sporočila: 194

7. jun 2004 10:16

Tudi jaz sem članica paketa plus in mi ni žal. Članarina 5.000,00 se mi zdi o.k., v zadovoljstvo pa mi je tudi to, da tudi jaz lahko nekaj prispevam k boljšemu delovanju naše kuharske internetne strani, ki je res vsestransko uporabna. LP, Alenka

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

7. jun 2004 10:39

S to stranjo sem zelo zadovoljna, dobiš kar obljublja in še več. Zelo prav prav pridejo zvezdice ter isklanik. Beležka meni toliko ne pomeni. Mi je pa res tudi v zadovoljstvo, da s članarino omogočam, da stran še naprej ostaja in ne gre zgolj za kalkulacijo kaj dobiš brez in kaj s članarino. Sporočilo je spremenil(a) TORTICA dne 07. jun 2004 10:44:36

lonygirl  

član od: 13.12.2002

sporočila: 167

7. jun 2004 10:50

Tudi sama sem zelo zadovoljna s stranjo in z vsemi storitvami, ki jih ponuja plus paket. Ker stran obiščem vsak dan mi zelo prav pridejo zvezdice, za recepte pa seveda iskalnik in beležka. Članarina se mi zdi popolnoma ok., saj mi je ta stran dala že ogromno nasvetov, receptov..., tako da res najbolje da preizkusite plus paket in se odlocite. Meni ni in ne bo nikoli žal, da sem ga narocila. Lp

tani  

član od: 11.12.2002

sporočila: 15

7. jun 2004 12:04

Tudi sama sem narocnica. Prav mi pridejo zvezdice, saj takoj vem kaj je novega in belezka, da si zanimive recepte shranim in kasneje, ko imam cas sprintam. Narocnina 5.000.- se mi zdi za celo leto normalna, glede na to kaj vse kupimo za krajsi cas ali celo neuporabno. Natasa

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

7. jun 2004 14:07

Sem naročena od prvega dne, tako da sploh ne vem, kako bi bilo, če ne bi bila. Verjetno bi predvsem zvezdice zelo pogrešala, saj nisem vsak dan gor. Pa ne gre samo za to, z veseljem prispevam za nadaljni razvoj.

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

7. jun 2004 14:21

sem naročnica in ni mi žal, nikakor!!! ANJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti